Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ti mit gondoltok a zenész fiúkról?

Figyelt kérdés

Jelen esetben kíváncsi vagyok hogy mit gondoltok egy olyan fiúról mint én.

A zene a mindenem. Gitározok már több mint 8 éve (inkább metál,rock jön be) de szeretem a pop számokat is csak nem rajongok értük. Akusztikuson,elektromoson is gitározom,szoktam felvenni számokat is amik a fejemből pattannak ki. Külsőm férfias,vannak tetkóim is.A külsőm kicsit másabb mint a belsőm mert eléggé érzékeny vagyok de nem az a fajta hogy sírok mindenen hanem eltudok érzékenyülni HA olyan kedvem van pl ha olyan zenét hallok..stb de ez általában nagyon ritkán van. Erős belsőm van és érettebb vagyok a koromhoz képest nagyon. Semmilyen perverzitás nem tud megrémíteni mármint furcsa dolgok,meg semmilyen témával nem lehet engem zavarba hozni. :D (túl sok mindent láttam,hallottam ahhoz.) Szeretem az érett beszélgetéseket és ha mellette tud valaki nagyon hülye is lenni. 20/F



2017. ápr. 29. 10:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én párom is zenél (4 hangszer + ének), vesz fel saját számokat , két együttesben játszik. A zenei ízlésünk nagyon hasonló. Szeretem , értékelem, támogatom ahogyan csak tudom, mióta én is zenélnek mégjobban örülök neki.
2017. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van egy pár zenészfiú, akiknek csodálom a szépségét. Olyan is van köztük, akinek még a zenéjét is csodálom.
2017. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez itt a reklám helye?
2017. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Azért mondják, hogy gyerekes vagy, mert egoizmussal átitatott közhelyeket írsz.

,,érettebb vagyok a koromhoz képest NAGYON''

,,férfias vagyok''.

,,túl sok mindent láttam''


Csak úgy sugárzik belőled az önimádat, az egész kérdést eláztatja.


Félre ne érts Kérdező, nem kritizálni akarlak, akár azt is elhiszem, hogy tényleg érettebb vagy a korodhoz képest, csak olyan társadalomban élünk, hogy akkor is ha tökéletes értékrendünk, önértékelésünk van, vagyis akkor sem mondhatjuk ki, hogy mi jók vagyunk, mer az más szemében negatív képet fest.


Ez mellé egy tetovált rocker alakot elképzel valaki, azt hiheti divatrocker vagy. :D


Amúgy ha lány lennél biztos megböknélek szóval biztos jót gondolnak a lányok is haha.



18/f

2017. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!