Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem "rosszúl" magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem "rosszúl" magam a kiszemelet társaságában? ( Lány) Többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából nem beszéltünk soha de valahogy érzem hogy beszélni szeretne és én is vagyis kicsit vonzom vagy nem is tudom de ha látom elbizonytalanodok ,rosszul érzem magam(szégyenlem magam vagy vmi ilyesmi)

2017. ápr. 30. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ellen szerintem úgy tehetsz ha beszélgetsz vele.Ha meg úgy érzed,hogy ő is szeretne megismerni,akkor akár bátran kezdeményezhetsz is.Nem veszíthetsz vele semmit és a leírtak alapján kölcsönös a vonzalom.
2017. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi😊 és szerinted hogyan közelethetnék hozzá?
2017. ápr. 30. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 szerintem valami "ártatlan" témával,akármivel ami érdekelheti őt.Vagy ha úgy gondolod esetleg azzal is odamehetsz,hogy már többször is láttad őt és ezért gondoltad,hogy megismerkedhetnétek.
2017. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!