Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/lányok! Hányan vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Hányan vagytok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Hányan vagytok olyan helyzetben hogy nem meritek elmondani vagy el fogjátok mondani a kiszemelteteknek hogy bejön?


Ha lehet akkor kérnék

-nemet

-kort

-megyét


Van olyan közületek aki már elmondta a személynek hogy bejön neki?Hogy alakult?



2016. febr. 26. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát én már voltam ilyen helyzetben és el mondtam neki és jól is alakult mert ō is ugyan azt érezte mint én. És ezzel könnyebb volt az egész

15/L

2016. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most így vagyok.

De már volt olyan régebben, hogy elmondtam az akkorinak... voltak pozitív negatív tapasztalatok is. De egy próbát megér! :)

15/L

Szolnok megye

2016. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem mondtam el, de mindig éreztettem a másikkal, hogy tetszik nekem. Flörtöltem vele amikor csak tehettem, de nem túl ledér módon, mert azt akartam, hogy a pasi irányítson. Tudod. Olyan módon, hogy az én kezdeményezésem ne tűnjön annak, ő meg érezze azt, hogy meghódított. :)

18/N

2016. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én elmondtam neki és kiderült hogy ő is így érez irántam csak nem mert lépni,azóta lassan 5 hónapja vagyunk együtt :D

15/l

2016. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, én tinédzser korban akárhányszor őszinte voltam egy lánnyal megszívtam :D 9/10 esetben legalább. 21/F, Mordor
2016. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kb 3 évig voltam ilyen helyzetbe, azóta barátom van már több mint egy éve aki nem ő, de még most is zavar kicsit hogy sosem mondtam el neki hogy érzek...Bár azt hiszem már nem is fogom, mert a mostani barátomat szeretem:) De néha fantáziálok arról hogy vajon most vele lennék e ha elmondom...ki tudja:) 18l
2016. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia. Én olyan helyzetben vagyok, hogy tetszik egy lány....de szerintem én is tetszek neki, mert NAGYON DURVÁN szemezünk, csak semelyikünk nem meri elmondani a másiknak (nem vagyunk osztálytársak) :D

13/F

Pest megye

2016. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7-nek

A lány hány éves?Mit értessz a "NAGYON DURVÁN" alatt? :D

2016. febr. 27. 13:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem merem elmondani...ez azért is van, mert nem igazán ismerjük egymást:/:)

Pest megye

16/L

2016. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

#7-es vagyok

A lány 12 lessz.

A nagyon durván alatt azt értem, hogy elmegyünk egymás mellett, és le se vesszük egymásról a szemünket.

2016. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!