Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már lassan három hónapja tetszik. Az elején nem nagyon foglalkoztam az érzéssel, de egy ideje azt vettem észre, hogy ez kölcsönös. Nem beképzelem, elég sok egyértelmű jelet adott már. Ő nem lép, ezért én szeretnék, csak nem tudom, hogy hogyan. Arra is gondoltam már, hogy csinálok neki egy rejtvényt, amiből kijön a nevem. Szemtől szemben nem menne... Szerintetek? Várom az ötleteket. :)

2017. ápr. 30. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mik azok az egyértelmű jelek?
2017. máj. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Telefonon keresztül is elmondhatod neki..jobb, mint egy facebook üzenet, mert legalább hallja a hangodat. Éreztesd vele, hogy fontos neked, pl eleveníts fel egy közös emléket/beszélgetést amit szeretnél újra átélni, mondd el neki, hogy hiányzik a közelsége, ölelése stb. És ha ezek után is fél kezdeményezni akkor menj oda hozzá, öleld át és mondd a szemébe mosolyogva, hogy "nem szabadulsz" nálam ez bevált módszer volt :D
2017. máj. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég sokszor néz engem, és ha összeér a tekintetünk, akkor az esetek többségében elkapja a fejét. Persze, előfordult már olyan is, hogy hosszasan tartottuk a szemkontaktust, de ez a ritkábbik variáció. Volt olyan is, hogy csak úgy hirtelen odajött mellém, pedig semmi dolga nem volt ott. Ha egy kisebb társaságban vagyok, akkor próbál úgy közeledni hozzám, hogy a körülöttem lévő emberekkel beszél. Velem nem mer, ezért csinálja ezt, gondolom. Hallottam már vissza egy közös baráttól, hogy csinosnak, és jó embernek tart. Valamint, pár nappal ezelőtt beszívezte a tevékenységemet Facebook-on. Ezek elég egyértelmű jelek, de javítson ki valaki, ha egy álomvilágban élek. :)
2017. máj. 1. 00:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindketten 15 évesek vagyunk.
2017. máj. 1. 18:39
 6/6 SaJt01 ***** válasza:

Nagyon cuki a helyzet!! :D


Tégy a megérzéseid szerint. Akármi lehet jó ötlet ha szívből jön. A titkos recept össze tevője egy ilyen helyzetben a szeretet teljes motiváció azzal kapcsolatban amit ki akarsz hozni a dologból. Szerintem úgy lehet a legjobb :)

2017. máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!