Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem össze fognak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem össze fognak jönni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit megszerettem.Már nagyon sokszor találkoztunk,igaz,hogy csak ennyit,de azt is tudja hogy kedvelem.Ma megint találkoztunk viszont ma kikísért az a lány akiről azt hittem a legjobb barátnőm és bízhatok benne.Azt mondta,hogy mást szeret és neki más kell,így megbíztam benne és eljött velem.Azt ígérte egy kis idő után elmegy és mással találkozik,de nem így lett.Miután találkoztunk a megbeszélt helyen,elmentünk sétálni és rengeteget beszélgettünk. Egy kis idő elteltével kijött másik 2 barátnőnk is,habár Ők nem azért jöttek és nem is tudták,hogy ott leszünk. Viszont idővel kezdtem úgy érezni Én lettem a felesleges 3.ember. Ez miatt nagyon rosszul voltam,és azért is,mert azt kellett néznem ahogy elvileg csak barátilag ölelgetik egymást. Odamentem ahhoz a 2 barátnőmhöz akik amúgy messziről nézték a történéseket és elmeséltem nekik,hogy mi a helyzet akkor azt mondták,hogy hívjam oda a lányt hogy beszélni akarnak vele addig meg kitalálnak valamit,hogy mit mondjanak neki és akkor addig kettesben lehetünk.Visszamentem és azt láttam,hogy ülnek egymás mellett a lány a fiú vállára hajtotta a fejét és a lányon a fiú kabátja volt.Mikor mondtam a lánynak,hogy a barátnőink hívják őt hogy beszéljenek annyit mondott,nem érdekel nem megyek oda.Amikor meguntam hogy én legyek a felesleges 3.akkor elköszöntem és mondtam hogy akkor megyek,mire a fiú annyit mondott:még egy búcsú ölelést kapsz,tudom hogy úgyis egész nap erre vártál.

És egész addig azt a k$$$át ölelgette. Nemtudom mit tegyek,hogy most mi lesz. Kérlek segítsetek. 14/L



2017. máj. 1. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátnőddel akit ölelgetett a fiú illetve beszélj a fiúval is hogy akkor most mi a helyzet a lánytól megkérded hogy most tetszik neked a fiú,ráhjtottál,hazudtál nekem? a fiútól meg megkérdezed hogy akkor most ki tetszik neked?
2017. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsásd meg amiért ezt mondom, de ezek megérdemlik egymást.

Mindkettő egy féreg.

A csávó minek találkozgat veled, ha a barátnőd jön be neki?

Helyedben nem szolnék egyikhez sem.

Ha a csávónak van esze rájön, hogy egy barom volt és odamegy hozzád majd.


Sajnállak, hogy ilyen ,,barátnőd" van/volt.

2017. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem ért semmit az hogy megkérdeztem Őket...Összejöttek. :(
2017. máj. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!