Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Azt hiszem van valaki a...

Azt hiszem van valaki a pincében! Hívhatom a rendőrséget vagy engem fognak megbüntetni amiért téves?

Figyelt kérdés
Esténként körbejárom a kertet, és amikor már jöttem vissza a házba akkor vettem észre hogy a pincében ég a villany, ami mozgásérzékelős. Először azt hittem, hogy a kutya van bent de az előkerült. Egér nincs a pincében, de ha lenne se kapcsolna fel a lámpa annyira. Nagyon parázok..
2012. máj. 19. 22:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Hangokat még nem hallottam. Nem merek lemenni
2012. máj. 19. 22:29
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Többen laktok ott? Ne maradj egyedül. Ha más nincs, hívj szomszédot. Ha van gázspréd, vagy más, amivel lehet védekezni, vedd Magadhoz!


Azután együtt kitaláljátok, mi lehet!

Ha van polgárőrség, azonnal hívd őket!

2012. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát is vedd Magad mellé, vele járj!
2012. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok itthon, a szüleim elmentek bulizni.
2012. máj. 19. 22:36
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keríts elő magad mellé valami erős embert lényeg az hogy ketten legyetek, és legyen kéznél egy telefon ha rendőröket kéne hívni, legyen nálatok védekező eszköz amivel megtudjátok védeni magatokat. Ha már nincs lent senki a pincébe alakítsd át zárhatóvá és mindig zárd be magad után, ha vannak ott mások is akkor nekik is mondd meg hogy mostantól mindent zárjanak be ami kint van a kertbe a háztól kezdve a pincéig és a garázsig meg a kis nem tudom miig mindent.
2012. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

akkor még éghetett a villany a kutya miatt, aztán meg a kutya kijött valahol, és lekapcsolódott?


Honnan van a pince bejárata?


Van zárható szobád? oda tudsz vinni telefont? A szüleid telefonszáma megvan?

Akkor vonulj oda, és ne parázz.


Honnan netezel?

2012. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

haúgy érzed, hogy veszélyben vagy, és nem tudsz elvonulni, akkor bárkit azonnal hívj fel. Akár a rendőrséget is.

Ha nem olyan nagy a baj, akkor a vakriasztással bajt okozhatsz a szüleidnek, ha túl kicsi vagy, hogy magadra hagyjanak.


Hány éves vagy ?

Itt vagy ?

2012. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Na mi van.. én is parázok már.
2012. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
de durva, mi történt? :O
2012. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!