Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek jó párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek jó párkapcsolatok a mai világban? Mi alapján választanak párt az emberek? Azt hiszem erre elég érdekes válaszok fognak jönni. Az én meglátásom: egyre inkább a külsőségek számítanak. Ebben nagy szerepet játszik a média.

Figyelt kérdés
170cm magas, 72 kg vagyok tudom nem egy soványság...na és? ettől még nem vagyok semmivel sem rosszabb egy bomba nőnél... nem értem miért kell sértegetni a másikat, durva megjegyzéseket tenni rá, mert éppen nem a sovány kategóriába tartozik. Azért megjegyzem rám még nem tettek ilyen megjegyzést, de ahogy itt az oldalakat olvasgatom, nagyon sokat magamra vehetnék...
2012. máj. 14. 09:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%

"Miért nincsenek jó párkapcsolatok a mai világban?"


Vannak, tobb ilyenrol is tudok a kornyezetemben.


"ettől még nem vagyok semmivel sem rosszabb egy bomba nőnél... "


Marpedig legalabb a tested biztos rosszabb.


Jol gondolom, hogy valojaban az a gondod,hogy Te nem vagy kepes egy jo parkapcsolatot kialakitani?

2012. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad a bőrödben, elégedett vagy magaddal, akkor nem veszed magadra az ilyeneket. Nem vagy sovány, de kövér sem, ha arányosan oszlik el rajtad az a 72 kg.

Egyébiránt valóban a külsőségek dominálnak a többségnél, de nekem olyan férfi amúgy sem kellene, akinek csak a külső számít. Szóval azoknak nincs itt semmi látnivaló, lehet továbbállni.

24/N

2012. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Bocsánat rosszul fogalmaztam... mert tényleg vannak jó kapcsolatok. Amit velem kapcsolatban írtál, az meg nem úgy van.

2012. máj. 14. 09:15
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kerdes? Elso voltam.
2012. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Azért még vannak jó párkapcsolatok a mai világban - ilyen a miénk is - igaz már rég túl vagyunk a 20-on, 30-on is, de a mai világban élünk. :)

Kölcsönös szimpátia alapján választottuk egymást, és nem annyira a külsőségek miatt. Persze azért az is számít valamilyen szinten, mert egy fogatlan büdös emberrel nem jöttem volna össze. :)

Átlagos külsőnk van, mindketten ápoltak vagyunk, ennyi elég volt az alaphoz külsőségként.

A többi a beszélgetések alkalmával dőlt el.

(amúgy teljesen jók az arányaid (kb. mint én), és nem egy "bomba nőt" ismerek, aki szülés után kövérebb lett)

2012. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%

"amúgy teljesen jók az arányaid"


Nem, nem jok, ez egeszsegtelen, a "teljesen jo" az 63 kg korul lenne.

2012. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

egy teltebb nő is lehet bombanő,nemegy vékony nő van akinek hiába van csinos alakja semmit nem ér.

nem csak a külsőségek számítanak,és ha egy teltebb nő kihozza a külsejéből a legjobbat ő is tud ám jól kinézni,sőt.

rajtam is van felesleg ,mégis boldog vagyok a párommal már több ,mint két éve.

rengeteg olyan ország van amúgy,ahol a vékony nőkre úgy néznek,hogy ők nem szépek és nem tudnak boldoggá tenni egy férfit.ez csak nálunk divat,hogy a molettebb nőket tehénnek hívják.

2012. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Amikor 60 kiló voltam ezzel a magassággal, akkor mindenki azt mondta, hogy hízzak már kicsit, mert kiállt a vállamon a csontom, beesett volt az arcom. Amúgy nehéz így eldönteni, mert lehet valakinek ilyen magasság mellett ilyen súlya, és csak izmos.
2012. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én másban látom a hiba gyökerét.

Szerintem nagyon sokat lehet köszönni annak,hogy a legtöbb ember nem találja meg a párját,magányos,hogy a személyes barátkozás,beszélgetések helyet az internetet részesítik előnybe.

Az ugye köztudott,hogy neten keresztül

- bárki bármit mondhat

- mindenki szép,és tökéletes

- mindenféle következmények nélkül sértegethetünk,megalázhatunk bárkit.


Az internet a facebook, az iwiw és társa egyszerűen kiölték azt a jó tulajdonságot,hogy az emberek sétáljanak,éljenek,személyesen találkozzanak idegenekkel,barátkozzanak,beszélgessenek.

Én nem vagyok öreg.(40) 25 évvel ezelőtt 15 évesen,és és a velem egyidős fiatalok kint éltek a szabadban.Ismeretlen fiatalokkal barátkoztunk,és sokszor alakultak ki szerelmek.20 évvel ezelőtt 20 évesen szintén sokat sétáltunk,sok olyan helyre mentek a fiatalok ahol lehetett ismerkedni,beszélgetni.Persze hogy alakultak ki szerelmes kapcsolatok.

Ma meg??? A facebookon vagy bárhol nem az igazságot írják le magukról,és minden idegent ismerősnek bejelölnek,még akkor is ha soha életében nem látta,nem is fogja,és soha nem is beszélgettek.A lényeg.Páran lássák hogy 950 ismerőse van..(mert nekem senki ne mondja hogy egy 3 évesnek 500 ismerőse van)

Szóval a legnagyobb hiba az emberek viselkedésében van.


Tudod nekem erről egy film jut eszembe.Bár még nem ennyire durva a helyzet a valóságban mint a filmben,de már kezdünk közeledni hozzá. A film címe Hasonmás (érdemes megnézni)

2012. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:29

Pont erről beszélek.

Hogy vannak akik abban lelik örömüket,hogy a monitor másik oldalán ülve ismeretlen embereket sértegessen,mint a 73%-os.

Életében nem látta a kérdezőt.Fogalma sincs hogy a megadott testarányok ellenére milyen alakkal rendelkezik a kérdező.Az már meg sem fordul a pici agyában,hogy a kilók egyenletesen is eloszlanak egy testen,és bizony csinos nő is lehet külsőre az illető.

Ő ismeretlenül elkönyvelte,hogy aki ilyen méretekkel van megáldva az csak beteg,és kövér lehet..

De olyan,hogy személyes találkozás,ahol láthatná a valóságot,nem létezik..(valóságban senki nem mer ilyen sértegető lenni...)

Egyébként megsúgom neki,hogy a hölgy kérdező messze nem kövér..Azért mert ma az anorexiás kinézet a divat,még neki jobb alakja lehet,és egészségesebb is..

2012. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!