Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy dög vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy dög vagyok? Van egy barátnőm aki az évfolyamtársam. Neki volt egy fiúja és kb fél éve szakítottak. Nekem viszont nagyon bejön a srác. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából én próbáltam jelezni ezt a barátnőmnek, de amint feljön a srác neve tök szar kedve lesz és nem lehet vele beszélni ugyanis azt hangoztatja hogy neki nem jön be a srác de én ismerem, és nekem elmondta hogy még mindig szereti. Igazából már annyit elmondtam neki hogy bejött (múlt idő!) a srác de azt nem tudja hogy még most is odavagyok érte... Félek hogyha elmondom elromlik a barátságunk.. viszont a fiú nagyon kedves velem és egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből ugyanis az osztálytársam, ergo minden nap látom, még akkor is ha gyökér de így is szeretem. Mit tegyek? Mondjam el, vagy felejtsem el a fiút? Félek hogyha inkább a fiút választom úgymond és nem lenne belőle semmi megbánnám.. és a barátnőm reakciójától is félek hiszen nem akarom megbántani.... Köszi a válaszokat!

Trollok kiméljenek............ -.-



2017. ápr. 3. 17:55
 1/3 anonim válasza:

Elkell döntened, hogy mi a fontosabb. A barátság vagy a szerelem. Az egyik múlandó a másik lehet egy életig kitart. Az élet döntés elé hozott téged és ha nincs elég tartásod később megbánhatod. Kérdezd meg a barátnőd, hogy ha vele történik ez ( szakitasz egy sráccal de neki nagyon tetszik sőt szerelmees belé kit választana). Ha habozás nélkül téged akkor egy másik sráccal lekell kösd a figyelmed. Ha a szerelmet választja vagy nagyon gondolkozik akkor ott problémák vannak. Viszont ha az exével összejössz nem csak a csaj de az egész suli azthiheti rólad, hogy könnyü vérü vagy. Innentől kezdve rajtad áll, hogy birnád-e a sok megvetést vagy kivered a fejedből a srácot.

(Egy hasonló helyzetbe került lány aki a saját bőrén tapasztalta a sok rosszat, remélem tudtam segiteni.c:)

2017. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Igazából mások véleménye nem hat meg, de az ötletet hogy megkérdezzem a barátnőm mindenképp megfogadom!
2017. ápr. 3. 18:17
 3/3 anonim válasza:
Szerintem próbáld ezt megbeszélni a barátnőddel hogy még mindig bejön neked a fiú. Ha elromlik emiatt a barátságototk, akkor nem is voltatot igazán jó barátok, mert te arrólnem tehetsz, hogy bejön neked a fiú. Ezt a barátnődnekmeg kell értenie
2017. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!