Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítsam vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza kíméletesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok, és van egy srác akivel haverok vagyunk. De nekem nem jelent többet egy barátnál. Megtudtam hogy tetszem neki,de nem tudom hogyan utasítsam vissza, úgy hogy ne gázoljak a lelkébe?

2017. máj. 6. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel te tetszel neki, ha megmondod hogy te nem érzel így, sajnos így is, úgy is fájni fog neki. Mondd, hogy te csak barátként tudod őt elfogadni.
2017. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. máj. 6. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Írd meg neki hogy nemtudod viszonozni, amúgy ha randizni hív stb.. fogadd el, lehet ő lessz még az igazi:)
2017. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!