Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Többet akar tölem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akar tölem a legjobb barátom? HA igen hogyan utasítsam vissza? 16/l

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátom (kb 2 éve ismerjük egymást) mostanában furcsábban viselkedik velem.Az iskolában padtársak vagyunk és néha "poénból" megfogja a kezem meg perverzen viselkedik néha meg azt tervezgeti hogy április elsején megkéri a kezem meg hogy 2 gyerekünk lesz meg ilyenek.Az legjobb lány barátnőm szerint belém van zugva és beszélt a sraccal erről de a srac mondta hogy nem.Utana rámírt hogy mit mondott en meg mondtam neki hogy ez hülyeség hisz mi sosem járnánk erre bedurcázott...Ne tudom mit tegyek mert szeretem őt(barátként) és nem akarom elveszíteni..de ha többet érez nem is vagyunk igazán barátok..Viszont elveszteni sem akarom...

2017. márc. 11. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatot mond el neki...ennyi
2017. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HA ezt nem érti meg akkor nem is a barátod
2017. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs fiu es lany baratsag, csak parkapcsolatban! Mindig a "baratsag" kozben kialakul egy melyebb erzelem, ahol egyi kfel tobbet szeretne, es ez eleg mely es suylos nyomot hagyhat a jovobeli eletben, sokszor mindket emberben!

A legjobb az lenne, hogy megmondod a szemebe, hogy ha tobbet erez irantad, akkor legyen vege a baratsagnak, hogy o az eletben tudjon tovabblepni, es ne szeressen beled, igy fog kapni egy baratnot a kozeljovoben, es nem lesz depis miattad talan egy eleten keresztul.

Egy fiu nem baratkozik, es ul egy padban egy lannyal 16 evesen, csak ha meleg, vagy titokban szerelmes beled!

Ahogy irtam, igenis veszitsd el! Ne rakd tonkre az eletet azzal, hogy ot gyotrod, ameddig veled iylen kapcsoaltban van, addig biztos nem fog akarni maganak egy baratnot, te vagy az almai noje!

2017. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most őszinte leszek én 3 évig voltam a legjobb barátja egy lánynak,de mindig is szerelmes voltam belé, éreztem hogy ő többet nem akar de én 3 éven keresztül mindent megtettem érte, azt hittem ő méltányolja ezt és benne is kialakul valami vonzódás hát nem így lett és igen csúnyán végződött miattam. Szóval ha szerelmes beléd és visszautasítod nem biztos hogy kibírja a barátságotok, de hát minden eset más.
2017. márc. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez most egy fordított helyzet, de remélem segít.Volt egy srác aki tetszett, de ő csak barátként volt jóban velem. Nekem ez csak későn esett le, amikor konkrétan elmondta nekem ,hogy neki ki tetszik. Azóta a legjobb barátom. Szerintem neked is jó lenne, ha egy másik fiúra vonatkoznál, és ezzel nem törnéd össze a szívét és jóban is maradhatsz vele. Remélem segített:) Ha nem neked, akkor valaki másak
2017. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!