Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes ráírni egy fiúra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes ráírni egy fiúra?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki pár hónapja írt nekem néhányszor de nem igazán válaszoltam neki, igazából a sztori nem lényeges csak, hogy szeretnék írni neki bár nem igazán merek, viazont ha mégis megtenném melyik időszakot javasoljátok? Reggel, este, délután. Félek, hogy rossz lesz az időzítésem...

2017. máj. 7. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most! :)
2017. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajnali 3:30 es 3:38 kozott. Vigyazz, nehogy egy pasodperccel is elotte, vagy utana tedd meg, mert akkor felborulhat a teridokontinuum, es az akar a vilag pusztulasat is okozhatja. Nem akarok meghalni, tul fiatal vagyok hozza! Szoval kerlek, csak a ketto idopont kozott irj neki! :(
2017. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy icipicit hülye kérdés volt szóval lehet ironizálni:D
2017. máj. 7. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor van nálad zsírkréta :D Akkor érdemes ráírni xD
2017. máj. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!