Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek erdemes összejönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes összejönni egy fiuval, akivel szeretjuk egymast? De van egy kis bibi, hogy en kulföldön elek.

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, a fiu 15 eves. Körulbelul 3 eve szerelmesek vagyunk egymasba, de az a gond, hogy en masfel eve kulföldön elek. Szerintetek teljesen hulyeseg lenne megkerdezni, hogy összejöjjunk-e? Ugy erzem, itt senkibe sem tudnek beleszeretni.

2017. ápr. 23. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatjátok de szerintem felesleges. Illetve nem is azt mondanám hogy felesleges hanem hogy nem sok értelme van. Mert nem valószínű hogy tudnátok találkozni és semmi értelme kapcsolatban lenni valakivel akivel lehet hogy még évekig nem találkozhattok. Szerintem ez így nem is igazi kapcsolat ,még távkapcsolatnak sem mondható.

De nektek kell tudnotok hogy mik a körülmények. Ha néhány havonta tudtok találkozni és ez így nektek is megfelel miért ne?

Csak könnyen csalódás lehet a vége de ez mindig benne van a pakliban..

2017. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Volt egy pont ugyanilyen helyzetem sőt még mindig tart valamilyen szinten, viszont a tapasztalatom az, hogy nehéz és ha nem vagytok nagyon hűségessek egymáshoz akkor meg fogjátok csalni egymást én minden hét végén találkoztam a barátnőmmel viszont nagyon rossz volt az egész. De a legrosszabb a megcsalás mivel párszor megcsalt aztán elegem lett és én is megcsaltam igaz egyet tudott csak meg... :D Na de a lényeg, hogy nem a legjobb dolog. :D
2017. ápr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!