Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az osztálykiránd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az osztálykiránduláson fiúkkal leszek egy szobába?

Figyelt kérdés
Igaz hogy a 2 legjobb barátnőmmel is együtt leszek de nem tudom hogy kéne csinálnom nem tudom a szándékukat.

2017. máj. 7. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
He? Attól mert még egy fiú leakar feküdni veled, nem kötelező belemenni, az ilyenben a lány dönt inkább a férfi csak kezdeményez, ez olyan mint az ötös lottó, ha nyersz nyersz..
2017. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmmm... ez így nem tudom mennyire normális. Hármótok szüleinek össze kellene beszélnie, hogy külön szobába kellene kerülnötök! Nem hallottam róla, hogy szabályos lenne a koedukált alvás bármilyen.sulihoz kapcsolódó dologban.


Aztán persze ott a másik oldal, hogy mi van a 2 csajszival? Lehet őnekik bejön a szitu, és így bazidrága lenne, vagy full idegenekkel lennél.

2017. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#4-re reagálva: Javíts(atok) ki, ha tévedek, de nem hiszem hogy ezt bármi szabályozná, mármint hogy fiú és lány nem aludhatnak együtt osztálykiránduláson. Ez max. szokásjog.

Hány évesek vagytok? Amúgy nem hiszem hogy bármi olyat csinálnának veled, amit nem akarsz, ott lesz a 2 barátnőd is.

2017. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, #3-ra reagálva. Előző voltam.
2017. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, de ha normálisak a srácok nem érnek hozzátok.

Ha nem, akkor meg lesztek bxva.

2017. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!