Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP! Mit tegyek ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Mit tegyek ha nem tetszem senkinek?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. A fiúk valahogx nem közelednek hozzám. Félre értés ne essék, sok fiú haverom szerint szép vagyok.Elég hosszú, barna hajam van,nagy barna szemem, elég fehér bőröm, kicsit nagyobb orrom (😢) és husis, vastagabb száj. A testem tök átlagos,vékony derekam van de sajnos kerek (egész nagy) fenekem van/(nem hájas) amit utálok, mert nagyon feltűnő hogy a hátsó fertájam két szabályos félgömb,és mindig taksrgatom valamivel( régebben amúgy sokat csúfoltak emiatt 😢)Személyiségem elég vidám. Imádok nevetni a barátaimmal, haverjaim szerint kissé dilis vagyok (inkább jó értelemben😉) és megértő. Persze vannak rossz tulajdonságaim,pl.: kicsit sértődékeny vagyok, és elég hamar felkapom a vizet. (Sajnos) Magasságom 173 cm

16L



2017. máj. 8. 18:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

*valahogy,takargatom

Bocsi a többi helyesírási hibámért! 😊

2017. máj. 8. 18:26
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztosság, és jönnek azok, még félnek nyitni feléd, semmi baj, lesz valaki
2017. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De mitől félnek? Nem harapok. Amúgy szépen vagyunk,ha a fiúk félnek nyitni a lányok felé. Ismerőseim között,akiknek van pasija, a lányok tették meg az első lépést,és nem a fiúk. Mostmár a lányok fognak mindig kezdeményezni, mert a fiúk félnek? Na mindegy,de a fiúknak azt ajánlom hogy nyissanak más lányok felé.
2017. máj. 8. 18:43
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Nagy kerek fenèk?? Nem takargatni kell hanem cicanacit húzni!! Es jonnek a sracok
2017. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Először: ugyan ilyen elkeseredett voltam nemrég én is, tuti találni fogsz valakit, TUTI

Másodszor: Véletlenül nem Bettinek hívnak?

2017. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem, és még csak B-vel se kezdődik a nevem.
2017. máj. 8. 20:33
 7/19 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok!😊
2017. máj. 8. 20:39
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
A nagy, szabályos félgömb alakú fenék mindenki szerint sexy... Azért piszkáltak vele, mert irigyek voltak :D
2017. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A fiúk irigyek a női fenékre? Nem hinném...😂😂😂
2017. máj. 8. 21:01
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a kérdésedben meg is találod a válaszod!

Jól nézel ki, jó tested van, ez önmagában a (normális) fiukat elbizonytalanítja. Ha van egy kissé erősebb személyiséged, ha kimondod amit gondolsz akkor még inkább. Ezek személy tapasztalatok, egy szép lány elérhetetlennek tűnik, inkább meg sem próbálom gondolatok fogalmazódik meg egyes fiúkban.

Szerintem ha valaki egy kicsit dilis az tök sexy, ezeket tartsad meg, nehogy megváltóz emiatt. Amúgy a YOLO srácok meg az ecset hajúak nem próbálkoztak még? 20f

2017. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!