Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En mar nagyon vagyok egy baratnore sajnos meg sose volt senkinek se tetszem mert nem vagyok ferfias. Mi csinaljak?

Figyelt kérdés
sajnos csunyan megvert engem az sors az elet minden teruleten egy nulla vagyok ez is nagy problema mi ertelme igy tovabb elni?? mas mar reg ongyilkos lett volna a helyemben.

2017. febr. 21. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem lettem az szóval nem mindenki...Amúgy van élet a halál utan is,akkor meg minek az öngyilkosság?Inkább írs le mivel hogyan vert az élet,mert ez nagyon általános megfogalmazás,2 mondat.Mi a bajod?34L
2017. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leginkább az önbizalomhiány lehet lelombozó a nőknek. Ha meg a külsőddel nem vagy elégedett, tegyél ellene, járj el sportolni, kérj tanácsot egy edzőtől, táplálkozási tanácsadótól stb. Sajnos mindenki a saját sorsáért felelős, más nem igen tudja megoldani a problémáinkat.
2017. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért itt egy jó pszichológus hasznos lehet.
2017. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!