Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egyetlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacca17 kérdése:

Miért van az, hogy egyetlen társkeresési módszerrel sem tetszem senkinek?

Figyelt kérdés
A következő gondom van, amit nem értek. 21 éves vagyok, és egyáltalán semmilyen lánynak sem tetszem. Se személyes, internetes ismerkedés formájában nincs sikerem. Látom mikor másik pasit a csajok majd ki gúvadó szemmel néznek, engem meg le se tojnak. Nem vagyok se nagyon alacsony, se túlsúlyos, és még az öltözékem sem szakadt, hogy emiatt nézzenek ki, bár az olyan embert meg én se becsülném, aki amiatt nézi le a másikat! Nem vagyok egy macsó alkat de ennyire nem érzem magam átlag alattinak. Azt se értem, hogy pl társkereső oldalon hogy létezik az, hogy egyáltalán a világon senkinek nem tetszem, és még csak meg se nézik a profilomat? Ráadásul ha csak rá írok valakire is hogy "szia" elolvassa, és még csak válaszolni se válaszol rá... Velem van nagy hiba, vagy a mai társadalom ennyire elfajult? Mit kéne tennem?

2016. aug. 4. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy dolgozol-e vagy tanulsz-e, de ha tanulsz akkor nézz körül az egyetemem/fősulin. Vagy járj el bulizni, hiszen ott előbb-utóbb csak fogsz találni egy lányt aki tetszik neked.
2016. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dolgozom, már végeztem a sulival. Igazából itt úgy tudnám jellemezni a dolgot az én szemszögemből, hogy ha a világon senki más nem volna férfi rajtam kívül, akkor kihalna az emberiség, olyan mértékben elkerülnek engem. Ezen vagyok csak kiakadva, hogy nem értem mi ekkora gond velem?
2016. aug. 4. 17:42
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
21 évesen hogy végeztél a sulival wtf?
2016. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom végzett a gimivel és utána egyből elment dolgozni. :)
2016. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Küldj magadról egy képet. Olyan ronda nem lehetsz, hogy ne legyen miatta barátnôd. Járj el többet bulizni, legyen bátorságot megszólítani egy lányt. Próbálkozni kell :) Semmit sem veszíthetsz ;) 20L
2016. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommentjeit, rendesek vagytok. Amúgy technikumot végeztem, hálózat tervezésből, és üzemeltetésből, azért végeztem már vele. Majd nemsokára teszek akkor fel képet, hogy legyen valami ötleteket, vagy nem tudom, és a linket ki teszem.
2016. aug. 4. 19:52
 7/13 A kérdező kommentje:

Itt az egyik kép rólam: [link]


ez meg a másik: [link]

2016. aug. 4. 19:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normálisan, átlagosan, helyesen nézel ki. Nincsen veled semmi gond, az írásod alapján is intelligensnek tűnsz. Lehet, hogy a módszereiddel van a probléma. Nem vagy feszült vagy ideges mikor egy olyan nőt szólítasz meg aki bejön neked?
2016. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Feszültséggel talán nincs is probléma, hanem az a baj, hogy már sok akkor beszólogat, mikor megyek az utcán. Volt már rá példa, hogy tök idegen nők szóltak le mindenfélének, pedig életemben soha egyiket se láttam. Ugyan ez van neten is. Már az üzenetekre vissza se írnak. Ezt nem értem tényleg, hogy még bármi előtt elutasítanak. Aki meg beszélget is velem, az annyit mond akár net, akár személyes, hogy tök jó fej vagy, meg kedves, de csak barát, nem jössz be.
2016. aug. 5. 00:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem. Esetleg tehettél korábban valami olyan dolgot ami megbánthatott valaki vagy több embert?
2016. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!