Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nagyon feltűnően...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon feltűnően bámul, de nem mosolyog, az mit jelent? Tetszem neki?

Figyelt kérdés

Ő kezdte el, én meg folytattam. Nem mentem oda megkérdezni mi a fa.. bámulsz.

Idétlen beszólógatni vágyok hagyjanak. Az arcomat nézte, nem bambult el stb. Kb mint ha megakadt volna a szeme rajtam. Nem kamu kérdés, normális választ.



2017. máj. 9. 21:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
79%
98%, hogy igen
2017. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és nem ismertem, nem értem.
2017. máj. 9. 21:56
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Tetszel neki, de többet nem mer, mint bámulni. Sokan ilyenek.
2017. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát mit is mondjak, k..rva jó csaj volt.
2017. máj. 9. 21:57
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Ok nélkül nem bámulna. Az se lehet, hogy gyakran PONT rád nézve gondolkodik el mélyen.

Szerintem is a kilencven valahány százalék

Próbálj egyszer odamenni, és megkérdezni mit szeretne.

2017. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én hülye meg nem mertem oda menni, láttam rajta egyfajta kb olyan volt mint ha belém szeretett volna vagy ilysmi. Tehát ez egy érzelem amit nem lehet kifejezni, ez ilyen első látás.
2017. máj. 9. 22:00
 7/16 A kérdező kommentje:
Azóta nem látom, pályaudvaron történt. Már bánom hogy nem mentem oda, így utólag már nem fogom megtudni. Nevét se, semmit. Remélem azért még 1x sikerül meglátni őt.
2017. máj. 9. 22:02
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó nem unod még az idétlen trollkodásodat?
2017. máj. 9. 22:10
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem volt annak a lánynak semmi baja.
2017. máj. 9. 22:11
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Tetszettél neki. És most

KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY!!!

A lányok félősek és önbizalomhiányosak többségben. Sokaknak az is nehéz, hogy bámulja aki tetszik. Nem hogy mosolyogjon is mellé.

2017. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!