Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány "feltűnően"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány "feltűnően" kerüli a szemkontaktust akkor az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány és akárhányszor szembejön a folyosón mindig oldalra néz, se fel se le se előre, csak oldalra. Illetve mintha talán egyszer rám nézett volna amikor én jöttem le a lépcsőn ő meg fel, de egyből elkapta a tekintetét. Én se nagyon mernék a szemébe nézni, mert egy kissé félénk vagyok, de azért néhányszor ránéztem 1-2 mp-re. Szerintem egy kissé a lány is félénkebb lehet, legalábbis fiúkkal szemben.

Szerintem nagyjából egyforma a stílusunk. Szóval szerintetek lehet nála esélyem vagy csak annyira ronda lennék, hogy inkább rám se néz? :D Más lányok azért nem szokták ilyen feltűnően kerülni a szemkontaktust (most nem a szemezésre gondolok csak ha úgy szembejön valaki), mondjuk engem más lány nem érdekel most :)


2015. nov. 30. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp jelent valamit,csak az a kérdés,hogy mit. Minden ember más és más,minden lány más és más. Jelentheti azt is,hogy tetszel neki,csak fél rád nézni,vagy az is lehet,hogy idegesíted,és véletlenül sem akarja feléd azt mutatni,hogy talán tetszel neki. Ezt neked kell tudnod,ki kell derítened,mert mi így látatlanban,így sajnos nem tudunk semmi hasznosítható információt mondani.


Sok sikert,további szép napot!

18F

2015. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az idegesítésre már énis gondoltam, hogy olyanokat gondol magában hogy "Mit néz már megint ez az idióta", de nem szoktam én olyan feltűnően bámulni, akkor minden lány csinálhatná ezt akire éppen ránézek mert szembejön :D Szerintem egyáltalán nem észrevehető, hogy bejön nekem, de mivel kívülről nem látom magam így nem tudom.
2015. nov. 30. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg
2015. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ő látja, hogy bámulod :D

én is ugy éreztem, hogy nem bámulok egy srácot, közben meg mondta b.nőm, hogy nagyon feltűnő :D


egyébként én is olyan vagyok, hogy egyszerűen nem merek nagyon ránézni arra a fiúra, aki tetszik.

egyébként ha felfelé megy lépcsőn, esetleg tömegben, akkor lehet azért néz le, nehogy elessen :D

2015. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem szoktam bámulni, nem is látom olyan sokszor mert nem osztálytársam, még csak nem is évfolyam :D Van olyan nap, hogy nem is látom. Az a baj, hogy többször is elhatároztam már, hogy pl lemegyek a büfébe és ha szembejön akkor a szemébe nézek, de persze hogy ilyenkor nem látom. Mindig váratlanul kerül elém valahogy akkor meg hirtelen azt se tudom mit csináljak :D
2015. nov. 30. 19:08
 6/9 anonim válasza:

Tudom, hogy későn van, de ismerős a helyzet :D

A csajjal jól meg tudnánk tárgyalni a témát, mert tök ilyen vagyok én is.

Beszélj vele, próbálj közeledni (ha eddig nem tetted, persze):DD

Én azzal vagyok ilyen aki tetszik nekem

2016. jan. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs még későn, nem tettem még semmit az ügy érdekében :D Azóta annyit változott a helyzet, hogy mostmár bármikor egymás látóterébe kerülünk ránézünk a másikra. Lehetünk közel vagy akár a folyosó két végen is. Van, hogy amikor észreveszem már rám néz(legalábbis felém), de van, hogy én nézek rá elősször de akkor egyből rámnéz ő is. Viszont mosolyogni nem szokott se ő, se én úgyhogy nemtudom, hogy ez jelent-e valamit vagy már csak megszokásból nézegetjük egymást :D
2016. jan. 9. 23:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogyan áll más fiúkhoz? Beszélget? Szemükbe néz?


Miért nem köszönsz rá?

Nem hallsz bele.

2016. okt. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha egy nő kerüli a szemkontaktust, amikor szembe jön veled, az egyértelműen elutasító megnyilvánulás a nő részéről. Tehát nem akar tőled semmit, ugyanis minden nő nagyon is jól tudja azt, hogy melyik férfi az, amelyiknek ő tetszik, és ha akarna tőled bármit is, akkor azt alapban szemkontaktussal mutatná ki.

Sok szerencsét!


Sándor Kristóf

2018. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!