Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak féltékennyé akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak féltékennyé akar tenni vagy tényleg ilyen hülye?

Figyelt kérdés

Az osztályból egy fiú elkezdett udvarolni. Nekem is tetszett. Aztán azt mondta hogy szerelmes belém. Aztán megtudta hogy én is belé. És hát úgy viselkedett mintha járnánk meg minden jó volt. Aztán valamiért fura lett és azóta nem mindig kedves. Múltkor amikor megkérdezte hogy szeretem-e azt mondtam hogy nem válaszolok és valószínűleg csak azt értette hogy nem.

Aztán ma megláttam a telefonján hogy egy csaj a háttérképe. Megkérdeztem ki az és azt mondta hogy a szerelme. Meg elmondta a nevét meg hogy messengeren beszélgettek de nem mutatta meg. De az a csaj sokkal idősebb mint ő és úgy néz ki mint egy r**anc. És elvileg Pesten lakik ami elég messze van. Szerintetek létezik ez a csaj és tényleg szerelmesek vagy csak féltékennyé akar tenni?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. máj. 10. 17:01
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy csak féltékennyé akar tenni. Ne add fel beszélgess vele
2017. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy picit megnyugodtam. Köszönöm a választ.
2017. máj. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!