Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy fiú féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

Tények az eddigiekről:

-Jóban van a barátaimmal,folyton T-t kérdezi a matek háziról és többször megkérdezi ugyanazt tőle,amikor ott vagyok(egyébként 5-ös matekból)

-láttam,hogy a testvérosztálybeli lánnyal mackósan ölelkezett és azután rám nézett(egyébként tavaly én is megöleltem,amikor a szülinapja volt,de nekem a derekamat fogta meg én meg a nyakát öleltem át.Én szakítottam meg az ölelést,mert már egy kicsit hosszúnak és cikinek éreztem a többiek előtt.)

-ma pedig és tegnap is lyukas órában láttam,hogy testv.oszt.-beli lányokkal beszélgetett és azt is,hogy az ablaknál csevegett D-vel(szintén testv.oszt.),miközben én elhaladtam mellettük a folyosón és egymásnak a szemébe néztünk...(Nem tudom,hogy járnak-e vagy ismerkednek vagy csak haverok,de annyi biztos,hogy nem vesztegetné rá hiába az idejét..)

-bulikon gyakran táncol lányokkal(9.-ben engem is felkért)

Ezenkívül volt már olyan,hogy szemeztünk,de mostanában nem annyira,mert már szivatják velem a osztálytársaink(ez úgy kezdődött,hogy tesin véletlenül megcélzott egy labdával) és azt nagyon nem szereti...Egy bulin(kicsit be volt csípve) mosolyogva úgy köszöntött,hogy"Itt a jó nő!" azután picit elhallgatott és azt mondta,hogy most felmegy a kilátóra a barátaival.Nagyon kedves velem,habár ritkán beszélünk,mert én félénk vagyok.Ill. tavaly,amikor jól elbeszélgettünk egy fiú haverommal,láttam,ahogy néz és odajött hozzánk,elterelve a témát.)Nos,röviden ennyi,bár még tudnák mit írni.9.óta tetszik,most 11.-es vagyok.Szerintetek féltékennyé akar tenni vagy mindez csak véletlen?Fiúk,lányok segítsetek! :(



2016. dec. 21. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet
2016. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

-annak, hogy megkérdezi a matekházit, semmi köze ahhoz, hogy hányas matekból.

-mert mondjuk bámultad?

-Rádnéz, mert ránézel. Ez teljesen természetes.

nem hiszem hogy féltékennyé akar tenni, szerintem csak valamikor bejöttél neki, de hagyott elúszni, mivel ennyire félénk vagy

2016. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam? :(
2016. dec. 21. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
csókold meg, az a biztos
2016. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam már erre,de nem tudom mit hogy csináljak és mi van ha nem tetszem neki?Talán valami véletlennek kéne történnie,nem?Mintha véletlen lenne! :D Jó lenne ha seg
2016. dec. 21. 16:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már ilyesmire,de azt nem tudom,hogy kezdjem el...Tudnál adni valamilyen tanácsot?Talán úgy kéne tenni mintha véletlen lenne..
2016. dec. 21. 16:33
 7/11 anonim ***** válasza:
egy csók nem igazán lehet véletlen. Hagyd abba a töketlenkedést, és csókold meg. Ha nem vagy rá képes, hagy az egészet a fenébe, és vegyél macskákat
2016. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez lehet az utolsó esélyem ugye?(Nem fog zavarni,hogy majd mindenki minket néz és pletyiznek majd .)Kérlek kívánj nekem sok szerencsét és bátorságot!Már most izgulok..Ha este egyedül haza tudtam jönni,akkor ez semmi nem lesz,ugye?
2016. dec. 21. 16:44
 9/11 anonim ***** válasza:
pontosan :)
2016. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kérlek szurkolj nekem! >.< És tudom,hogy hülyeség,de nem tudnánk üziben is beszélni majd,hogy tartsd bennem a lelket?Ezt most ényleg meg akarom csinálni!És nem csak érte,hanem magamért is.Szeretnék bátrabb lenni.
2016. dec. 21. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!