Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szerettek idegenekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szerettek idegenekkel szemezni pl buszon, villamoson? Miért? Ha egy lány elkezd szemezni, azt mennyire veszitek jó néven? Kort is írjatok lécci! 16/l

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 07:50
 1/8 A kérdező kommentje:
(Tök aranyos mindenki, aki privátot írt, de a kérdésem csupán érdeklődés-jellegű, nem ismerkedni szeretnék!)
2017. máj. 14. 08:32
 2/8 anonim válasza:
Én például imádom amikor egy lánnyal szemezünk csak soha nem tudom hova tenni hogy most várja hogy megszólítsam vagy mi :D szerintem nagyon aranyos 18/F Bp
2017. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es ismerős. :D csak engem már sokszor annyira zavarba hoz,hogy inkább a plafont nézem xD.
2017. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Jöhet még!

2017. máj. 14. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én tegnap a vonaton szemezgettünk egymásra. De nem szólítottam meg. Furcsa volt, de mire hazaértem addigra bejelőlt és azóta írogatunk xD
2017. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jelölt be fb-n ha nem is beszéltetek? :o
2017. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt énsem tudom pontosan de szerintem az egyik ismerősömön keresztűl mert ő is ott volt azt láttam hogy beszélgetnek lehet hogy megkérdezte tőle
2017. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szemezni...? Egy idő után talán zavarna is. Nem tudnám, hogy mit kezdjek a helyzettel.

17f

2017. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!