Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Vad-Ász kérdése:

Hogyan vegyem rá magam, hogy idegenekkel beszéljek, barátkozzak? Hogyan beszélgessek egy vadidegen lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem nagyon bízom meg az emberekben.Akit ismerek,azok közül 2-3 emberben bízom meg.Ebből kifolyólag vadidegen emberekkel nem nagyon merek szóba állni,barátkozni ha pedig lány az illető,nem merek beszélgetést kezdeményezni,mert félek , hogy kinevet,vagy durván elutasít.

Túl sokat agyalok a dolgokon,hogy hogyan legyen,ha...

Nem tudok nagyon ellazulni sem,mindig olyan görcsösen beszélek.



2014. okt. 3. 23:34
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy ?:)
2014. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért is kéne vadidegenekkel, főleg vadidegen lányokkal beszélgetni?


Amúgy meg, majd ha megtanulod lesz@rni más véleményét, akkor menni fog.

2014. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17/F vagyok
2014. okt. 5. 22:12
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is ez lenne a legkönnyebb hogy le*arod hogy mi fog történni meg am vadidegenekkel nem barátkozz csak ha már meg van rá az ok
2014. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na akkor 4évvel későbbi én Válasza :

-Mia***bajodvolt akkor?

-megfogod és elkezdesz beszélgetni és menni fog.

most is tudtál a panziós sráccal szabid alatt (400+ kilóméterre otthonról)

-meg a pincércsajokkal is

.....

továábbi válaszolók figyelmébe ajánlom , buta kérdést haggyukmár mert ez akko az volt

+ a beszélgetésbe nemlehet belehalni

2018. dec. 1. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!