Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek idegenekkel ismerkedni,...

Félek idegenekkel ismerkedni, barátkozni. Mit tegyek ez ellen? 14/L

Figyelt kérdés
Mikor egy új emberrel ismerkedek meg, legyen az lány vagy fiú gátlásos leszek. Lehet nekem több idő kell míg feloldódok... Mikor beszélne hozzám én csak félénken válaszolok, csendes vagyok. Pedig nem így van, sőt, kifejezetten nevetős vagyok. De csak a közeli barátaimmal akivel már régebb óta ismerjük egymást. Az előbb feljött unokatestvérem barátnője és vele sem nagyon tudtam úgy beszélni, mert nem szólaltam meg...ha beszéltünk is ő kezdeményezett. Pedig aranyos lány, kedves is... Most megyek nyolcadikba, és miután elballagok mit fogok kezdeni a gimiben? Hogy ismerkedek meg új emberekkel ha már nem lesznek a régi barátaim/osztálytársaim?

2014. júl. 9. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj! Először kezdj el a neten ismerkedni idegenekkel. Élőben is ugyanolyan:)
2014. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neten sokkal konnyebben megy... ^^
2014. júl. 9. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Na így sose lessz barátod. :)
2014. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig élőben is ugyanaz:) Az a sok gátlás és félénkség teljesen feleslegesen van benned.
2014. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Dettó.

Én meg szeptemberben megyek gimibe, és egy kicsit azért félek.

2014. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hat osztályos gimibe járok, most leszek nyolcadikos.

Az első év előtt volt gólyatábor, gondolom neked is lesz. Ott megismerkedhetsz a többiekkel. Keresd majd más csendes lányok/fiúk társaságát, biztos lesznek olyanok. Ha mással nem is, a szobatársaiddal biztos összebarátkozol egy kicsit.

2014. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!