Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a pasit. Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lady Amanda kérdése:

Nem értem a pasit. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki iszonyatosan bejön, csak 1 bibi van ebben az egész történetben.. A barátnője..

Mikor beszélgetünk, érzem h a kémia és a vonzalom megvan köztünk, ami kívülről is baromira látható (többek elmondása szt). A barátnőjével már rég haldoklik a kapcsolatuk ezt mindenki tudja és látja.

A pasi elkérte a számom és szeretne többet beszélgetni velem, mindig olyan dolgokat kérdez, amivel jobban megismerhet (hobbi, továbbtanulás, család ilyesmi), viszont a barátnőjét szemmel láthatóan leszarja, nem szereti.

Szerintetek? Vélemény? (esetleg gondoltam arra is, h hiába adom neki a jeleket, néhányszor visszautasítottam a meghívását ezért gondolhatja h nem érdeklődöm felőle)

Normális válaszokat előre is köszii :)



2017. máj. 14. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondok néhány dolgot:

- ha helyesnek ítéled meg olyan sráccal kavarni, akinek van barátnője (függetlenül attól,hogy a kapcsolata sz.r), akkor tedd, de akkor majdnem annyira gerinctelen leszel,mint ő

- ha neked bejön az a srác,aki párkapcsolatban más lányokkal is ismerkedik, akkor ismerkedj vele

- ha neked bejön az a srác, aki nem tud egy párkapcsolatot kezelni, akkor ismerkedj vele

- ha ezzel a lánnyal ezt csinálja, akkor meg van az esély rá,hogy te is csak egy olyan barátnő leszel, aki mellett megint keres egy újat.


Én értem a pasit. Majd szakít a lánnyal, ha te összejössz vele. De ha mégse jönnél össze vele, akkor ott van a csaj neki, akit ugye les.zar, de legalább ad neki puncit.


Nos, mit gondolsz?

2017. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem maradjatok barátok, találkozzatok, beszélgessetek sokat. Ha úgyis haldoklik a kapcsolat, akkor várd meg a végét, nem érdemes addig kapkodni.
2017. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én téged nem értelek. Ha ennyire tetszik a pasi akkor miért utasítottad vissza? A leírtak alapján szerintem csak idők kérdése hogy összejöjjetek, neked csak azt kell tenned továbbra is amit eddíg avval a külömbséggel hogy nem utasítod vissza, ha így teszel akkor a másik csajnak szinte esélye se lesz megtartani a pasit, már ha akarja egyáltalán. Csak rajtad múlik szóval hajrá! ;)
2017. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1es, én egyáltalán nem gondoltam arra, h most szétszedjem őket. Úgy vagyok vele, lesz ami lesz, v otthagyja v sem. És hozzáfűzném, h nem a szex miatt vannak együtt. Van valami ami miatt nem hagyják ott 1mást de nem tudni h mi az. Talán csak megszokás.


3mas, nem tudom igazából. Nem úgy alakultak a dolgok, de elhatároztam, h mostmár teljesen másh állok majd hozzá a meghívásokhoz :)

2017. máj. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!