Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem kiszeretett belolem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem kiszeretett belolem pedig en vele akarok lenni.2 honapja szakitottunk es allandoan irok neki h szeretem es megvaltoztam de semmi reakcio. Ot akarom senki mast, es nem akarok mas pasit?

Figyelt kérdés
Szar volt, becsapott es azt mondta jobbat erdemlem. Jott egy jobb akinek nagyontetszik a belsoje reszegen lesmarolom gatlastalanul de normalisan nem jon be es szerintem a fogkremet se ismermi. Azert megprobaljam vele vagx ne? Belsore alompasi de nem vonzodom hozza csak reszegen.
2016. júl. 28. 15:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat a hibakert mielott valaki szova tenne csak telefonrol vagyok fent.
2016. júl. 28. 15:38
 2/8 anonim válasza:
100%

Akit te magad ápolatlannak tartasz, hogy találhatsz vonzónak? Vagy úgy gondolod, kicsit át tudnád nevelni?

Egyébként hány éves vagy?

2016. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

1. Ha dobtak, akkor ne menj le kutyába, viseld méltósággal és ne zaklasd, nincs értelme. Van ez úgy, hogy dobják az ember!

2. Ha már az elején olyan problémád van, hogy szerinted nem ismeri a fogrémet (fúúúújjj), akkor ne kezdj vele. Belsőre álom pasi?!?!? Ne csak belsőre legyen az számodra.

2016. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
fogrémet = fogkrémet :)
2016. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem rosszabb volt, szakitas utan mondtam egy kemiaviccet, de semmi reakcio.
2016. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szakítottatok, akkor hagyd békén. Semmi jó nem lesz már belőle.
2016. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy mit zagyválsz itt össze?

A régi barátodat szeretnéd visszakapni, de már nem kellesz neki?

De akkor minek smárolsz részegen egy büdös-szájúval, aki amúgy sem tetszik???

2016. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van ez így én is szerettem valakit mindennél jobban,1 év után találtam mást még ha nehezebb is ebben a helyzetben sokkal jobb,inkább vagyok vele kevesebbet de kimondja hogy szeret mintha mindennap csak felszínes dolgokról lenne szó és nem lángolna a nagy tűz a kapcsolatban.Ja és aki egyszer csalódást okoz azzal már nem lehet ugyanúgy újrakezdeni ebbe a hibába már estem én is és csak többet ártottam vele magamnak
2016. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!