Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék pasit/barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék pasit/barátot szerezni magamnak? Már nagyon szeretnék, csak sajnos nem közelítenek hozzám a fiúk. Pedig nem vagyok csúnya, és kedves jófej, vidám csaj is vagyok.17L

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 23:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

és mit gondolsz miért nem közelítenek feléd?

milyen rossz tulajdonságaid vannak?

2017. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Hmm.. Lássuk: kissé sértődős vagyok, kicsit szétszórt, mindig kimondom amit gondolok, hangos vagyok(hangosan beszélek, nevetek)néha túl sokat nevetek
2017. máj. 15. 00:02
 13/40 anonim ***** válasza:

a nevetés jó jel, de lehet, hogy irritálóan nevetsz?

a hangerő lehet elriasztó, vajon mit gondolnak rólad a többiek emiatt?

2017. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

a sértődés nem a legjobb :S

a szétszórtságod miben mutatkozik meg?

2017. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés! Mennyire vagy kövér?
2017. máj. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
Ezek szerint csak te hiszed azt,hogy nem vagy csúnya.
2017. máj. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér egyáltalán, mondhatni jó alakom van, kerek formás fenék, közepesen nagy, feszes cicik. 173cm 56kg. És úgy kell elképzelni a szétszórtot, hogy sokszor elhagyok valamit,(de többnyire visszaszerzem) Próbálok változtatni magamon, a hangoskodáson is.... De ez az én jellemem.... Ez vagyok én. Nem tudok megváltozni.. Vagyis megtudok változni, de akkor nem érezném jól magam.
2017. máj. 15. 00:13
 18/40 A kérdező kommentje:
Több haverom (fiúk) mondták hogy nem vagyok csúnya, különleges arcom van. És én is látom magamat... Szóval van egy egészséges önbizalmam, ami ugyan néha meginog, de kegtöbbször jól, és reálisan látom a dolgokat.
2017. máj. 15. 00:16
 19/40 anonim válasza:
0%
Pedig valami biztos nem stimmel a külsőddel, mert a pasik nagy részét nem a viselkedésed érdekli, legalábbis az elején biztos nem! Ha minden rendben lenne Veled külsőleg, akkor nem lenne szükség egy ilyen oldalon egy ilyen kérdést feltenni. 27/F
2017. máj. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a személyiségeden van valami hatalmas defekt amit te normálisnak latsz
2017. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!