Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék pasit/barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék pasit/barátot szerezni magamnak? Már nagyon szeretnék, csak sajnos nem közelítenek hozzám a fiúk. Pedig nem vagyok csúnya, és kedves jófej, vidám csaj is vagyok.17L

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 23:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
30as, azt írta, hogy "nem közelítenek hozzám a fiúk". Nem pedig azt, hogy "nincs egy normális pasi sem". Az majd a következő lépcsőfok:D
2017. máj. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Hát énszerintem meg csak unatkozol.
2017. máj. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Szerintem közelítenek, csak nem azok, akik neked is bejönnek.:)
2017. máj. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
A kérdésedre magadban keresd a választ! Világosodj meg! :D
2017. máj. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Nekem is csak úgy lett kapcsolatom mindig, ha én közelítettem.:)

Ne várj a sült galambra!:)

2017. máj. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
Na ha jót röhögtél a válaszomon akkor örülök,a humorom ezek szerint átmegy.Kép viszont tényleg kellene,hogy meg tudjam mondani tényleg jó csaj vagy-e.Ha az vagy sokan csapnák neked a szelet csak választanod kellene.
2017. máj. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
"már nagyon szeretnék" - "nem ismerkedek itt senkivel" top kek. :D
2017. máj. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Persze,hogy nem ismerkedik itt senkivel,itten csak nyomik vannak hehh.Mondjuk ha így van akkor meg minek kérdezni tőlük? Na meg is fejtettem a rejtélyt miért nincs pasi a láthatáron. Illogikátlan gondolkodás. Hmm,wait...mondjuk ez meg a nőknél alaptulajdonság. Már csak a fotóban bízhatunk,hogy választ kaphassunk e fogas kérdésre.
2017. máj. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Jaj, jaj.

Ez alapján a kérdés alapján kicsit olyan vagy, mint amikor anyuka és a kisgyereke mennek a boltban, és a gyerek nyavalyog a csokiért. Jaaj, anya, légysziii!

A te "párkapcsolatot akarok" dolgod is ilyen.

Próbálj meg egyedül ellenni.

Unalmas? Tudom. Én is unom.

Sok dolgot nem lehet egyedül csinálni? Tudom.

Vagy csak körül vagy véve rengeteg boldog párral? Rossz érzés? Tudom.


Hiába, ha elvakkantjuk magunkat, hogy kéne valami, vagy felteszünk egy kérdést a gyakorikérdésekponthura, és érkezik talán néhány értelmes válasz, és te próbálod betartani a tanácsokat, még mindig nem lesz pasid! (vagy a fiúknak nem lesz barátnője!)

Éld az életed, tanulj, dolgozz, legyenek céljaid, légy kedves azzal, aki esetleg tetszik, de többet nem tudsz tenni!

Ez van!

17f

2017. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Pacsi, ugyanez.

16/L

2017. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!