Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátommal smárolni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátommal smárolni fogunk? (fiu-lány)

Figyelt kérdés
Szóval légyszi ne gondoljatok bele semmit, de már egy ideje tervezzük a haverommal h mi ketten így... Smárolni fogunk egy osztálytársunk szülinapi bulián. Valami tipp hogy ne legyen annyira gáz a szituáció?? (14L)

2017. máj. 19. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Az a gáz, hogy ezt így megterveztétek. :D
2017. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez az egész gáz lesz..

Amúgy ezt ne hívd barátságnak. Barátok nem csókolóznak...

2017. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De most erre ne így gondoljatok h minden egyes apró részletet megterveztünk, csak ezen poénkodtunk és... Most már komolyan gondoljuk. Ebben semmi gáz nincs, nem is erre volt szükségem, ilyen formában nem érdekel a véleményetek.
2017. máj. 19. 22:47
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha nem is a te oldaladról, a másik oldal felől igenis több ez mint barátság:D Tényleg, nem azért mondom hogy kötekedjek, de a barátok ilyet szerintem viccből sem mondanának mert pl ha én ezt szóba hoznám a fiú legjobb barátom előtt biztos nagyon zavarba jönnék:D és miután ezt így leírtad hogy komolyan smárolnátok eskü másra nem tudnék gondolni ha én lennék az a bizonyos személy aki buliján smároltok, csak arra h jártok...
2017. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké akkor sokatok kérésére átfogalmazom: lehet h több mint barát barátom. Örültök?? Mondtam hogy nem erre vagyok kíváncsi. Ki nem sz.rja le h minek hívom?? Segítséget kértem nem leb.szást
2017. máj. 19. 22:55
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Hát én már smároltam legjobb baráttal, és mi tényleg nem voltunk egymásnak többek sosem, ebben mindennél biztosabb vagyok. Persze az nem volt megtervezve és idősebbek is voltunk, de szerintem alapból nem függ ez össze azzal, hogy több van-e köztetek. Főleg ha így fogalmazunk smárolás máris elveszti konkrétan az igazi értékét, számomra így fogalmazva olyan dolog lesz amit bárkivel lehet. Igen, egy baráttal is. Szóval akkor nem lesz gáz ha csak úgy spontán jön és utána nem úgy fogjátok fel, hogy huuu azta mi smároltunk, most ciki ez köztünk, hanem hogy smárolni jó, jól éreztük magunkat egymással és kész. Utána sem kell tabu témának maradnia, tök átlagos dologként beszélhettek utána róla és máris nem lesz gáz.

Tehát ne legyen a bulin, hogy akkor most ti mindenképp azt fogjátok csinálni csak ha úgy jön ki a szitu akkor okés.

(Nem a kérdésre válaszolva, nagyon fiatal vagy még a bulin való baráttal smároláshoz. Van olyan korszak sokunk életében mikor nem értékeljük sokra a csókot, de neked még nincs itt ennek a korszaknak az ideje 14 évesen. Ha viszont tényleg többek vagytok barátoknál, vannak érzések is már kevésbé gázos az egész. De tudom, nem erre a véleményre voltál kíváncsi)

2017. máj. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
farkát csókold inkább
2017. máj. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Kit érdekel, hogy barát vagy több mint barát. Ciki, hogy ezt így előre megbeszéltéttek...
2017. máj. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8-as nagyon köszönöm az első értelmes választ :) sokat segítettél
2017. máj. 20. 09:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
LoL
2017. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!