Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen lány, aki CSAK az idősebbekhez vonzódik? (ez alatt a minimum 10 évet kell érteni) 15/l

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 13:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne, de például nekem már 5 év is sok lenne... 16/L
2017. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem :) 21/F
2017. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
*Nem
2017. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
majd 20 év múlva is mondd ezt hátha az lesz a bajod impotens a 20 évvel idősebb pasid,persze pénze lehet hogy lesz sokaknak az kell,majd rájössz hogy mi kell neked idővel és ésszerűbben látod a dolgokat.Bocsi a durvaságért ez a véleményem,de te fogsz nagyot szívni ha például most összejössz egy 25+ pasival,mindent máshogy lát mint te max elhiteti veled hogy milyen aztán miután esetleg megfektet eszedbe jut lehet több értelme lett volna olyannal akivel egy korban vagytok,hasonlóan álltok a dolgokhoz
2017. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Ez elég gáz... főleg ha 15 vagy, 17-18-nak szabadna lennie max... :(


Ebben a korban mi a ráknak 25+ pasi? Hát használjátok már az agyatokat... csak a pénzre mentek? Gondolkozz már! Ha megdug, akkor meg ti sírtok, hogy "jajj megerőszakolt jajjjjjj". Akkor minek kell ennyire idős pasi?


10 év nagyon sok... 40-es évektől már semmi komoly egy párnál, de az alatt sok szerintem.

2017. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett: nem volt még senkivel semmilyen kapcsolatom sem, de egyszerűen nem tudom jól érezni magam korombeliekkel.

Nem arra megyek, hogy valakinek mennyi pénze van, hanem általában az idősebbek érettebbek.

Ráadásul a tizenéves fiúkban nem tudok megbízni. Nem tudok velük beszélgetni, semmiféle kapcsolatot létesíteni, rosszul érzem magam az ő közelükben

2017. máj. 20. 13:46
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Az idősebbekben miért bízol meg ilyen alapon?


Simán felkap 1 kézzel, és bárhova elvisz a kocsijával, ahova csak akar. BÁRMIT csinálhat, és te nem fogsz tudni sehogysem ellenálni.

2017. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Martinnak a véleményét támogatom.

Kérdező, eljösz velem autókázni? ;)

2017. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
na itt a baj,idősebben kevésbé lehet megbízni,a tizenéves nem fog minden finommal elcsábítani max nem tud őszinte lenni nem úgy érez ahogy kéne stb.. ja és rossz helyen keresgélsz,én is értelmes vagyok a lányokban sokat csalódtam mégse mondtam azt hát jó ha a 15-18 évesek komolytalanok akkor lesz 25+-os,sikerült is korombeli hihetetlenül értelmes lányt találnom,sok év próbálkozás után ugyan ennyire komolyat de sikerült,légy kitartó és elszánt
2017. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát úgy gondolod, hogy érettebb vagy a korodnál, ezért érettebb fiú/férfi kellene.

De ha te tényleg érettebb vagy a korodnál, miért zárod ki a lehetőséget, hogy egy veled egykorú fiú ugyancsak érettebb legyen, és ő megtetsszen neked?

2017. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!