Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok tényleg homoszexuális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sens0r kérdése:

A lányok tényleg homoszexuálisnak tartják azokat a fiúkat, akik szedik a szemöldöküket? Minimum 14 év, vagy a fölötti lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés

Ui.: Csak középen!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 17. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nem.. miert tartanank annak?.. azaz undorito ha mar osszevan nove a szemoldoke egy fiunak. Az csak jo ha valaki torodik a szemoldokevel.
2016. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak középen, az nem gond. Az összenőtt partiszemöldök nem valami szép látvány. Azt tartjuk melegnek, de nem is melegnek hanem *páwának*, aki nőiesen formára szedett szemöldökkel császkál.
2016. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem attól függ szerintem....én nem szeretem ha egy srac ugy torodik a szemoldokevel mint mondjuk en....persze ne legyen neki egy 4savos a homlokan de azert ne legyen festve/vekonyra szedve/kihúzva...mert az mar jelent valamit....es nem feltetlwnul jot....de ez csak sz en velemenyem. 15/L
2016. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elony is, ha nincs osszenove a szemoldoke
2016. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkeppen. Csak ha mar tenyleg tulzasba viszi
2016. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak középen szedd ki, de ne formázd, az nevetségesen néz ki.
2016. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátom szokta szedni, én először kicsit furcsának tartottam és egy jót mosolyogtam rajta. Most már abszolút nem zavar, sőt örülök, hogy igényes és oda figyel magára.
2016. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!