Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen lány, aki CSAK az idősebbekhez vonzódik? (ez alatt a minimum 10 évet kell érteni) 15/l

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 13:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én meg a fiatalabb lányokhoz, de te nagyon az vagy.
2017. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Kikry válasza:
73%

Én 16 éves lány vagyok, és egy 30 éves fiúhoz vonzódom.

Pontosan megfogalmazva CSAK hozzá vonzódom, így végső soron csak egy idősebbhez vonzódom, de ha kiderülne hogy 10 évvel fiatalabb, nem hagynám el. Gyakorlatilag már járunk is. Színházba, moziba, teázni, túrázni.

Amúgy semmi szex nincs, ezt csak úgy a pedofilozók miatt jegyzem meg.

Magam sem tudok kommunikálni a korombeliekkel, még a felnőttekkel is nehezen. Igen nehéz olyan embert találni, aki tudja mik azok a permutáció csoportok, pláne aki beszélgetni is szeret róluk, vagy Van Goghról, vagy érveléselméletről, vagy társadalmi folyamatok matematikai modellezéséről.

2017. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem.

Normális dolog.

2017. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, 15 évesen én is így gondolkoztam, még sem voltak 30 éves palijaim, ahogy azt a többi kommentelő írta.

Egyszerűen a korosztályomon belüli fiúk sem külsőre, sem viselkedésileg nem keltették fel a figyelmemet, ezért menekültem abba a gondolatba, hogy bizonyára az idősebb férfiak közt akad olyan, aki megegyezik az elvárásaimmal.

De aztán rájöttem, hogy ez nem így megy, mivel tizenéves korban pár év is olyan meghatározó tud lenni.

Tavaly nyáron megismerkedtem egy 24 éves palival, de annyira más életszakaszban jártunk, hogy egyszerűen nem tudtuk volna összeegyeztetni az életünket. Míg a baráti társaságában sokan már a házasság mellett döntöttek, ő meg egy gimnazistával járjon?:D Lehet létezik olyan nagy szerelem, ami túlszárnyalja ezeket a problémákat, de azért még sem lehet könnyű így élni párkapcsolatban valakivel.


18/L

2017. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%

Csak jót akarunk neked, nem igazán érdekel, ha lepontozol/tál, de ne vágj bele egy ilyen kalandba se... és majd nézd vissza a kérdést 4-5 év múlva...


Meg fogod köszönni nekünk.

2017. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
7 milliárd ember között te egy igazi hópihe vagy kérdező.
2017. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#6: Te sem vagy érett.
2017. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
Én meg a mamikákhoz vonzódom xD neeeeeeem... valójában a Föld középpontjához.
2017. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%

neem, 24 vagyok, írj privit :$ :D


amúgy normális ez

mikor 22 voltam 16 éves bnőm volt, akivel nagyon jól elvoltunk, meg szerettük egymást

neki nem volt apja, így hiányzott neki az apa figura, én meg nagyon apáskodó tudok lenni (főleg vele voltam az), és szerintem így kettős szerepet töltöttem be nála... szerelme és 'apa figura' (incest is the best? :DD nem), aki vigyáz rá, segíti, támogatja, és motiválja

együtt is voltunk egy jó ideig, csak hát nálam közbeszólt az élet, és külföldre lettem 'vezényelve' (ez a legnagyobb 'átok' az ilyen kapcsolatokban, hogy az idősebb tagnak már lehetnek költözési kötelezettségei, de a fiatalabb az kevésbé mobilis)



milyen a kapcsolatod apukáddal? veled él?

2017. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Írj
2017. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!