Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljek le egy életet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljek le egy életet abban a tudatban, hogy életem szerelmével elrontottam mindent?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve vége...de még. mindig vele álmodom éjszakánként, és folyton csak sírok..Újra találkoztunk nemrég, rá kellett jönnöm, hogy mégszeretem . De ő nem. Nem isadnaeselyt . nem lehetek vele ,mit tegyek? Nagyon szeretem de nem bírom. Látnisem, annyira ffáj. Nagyon hianyzik. Bocsi az irasert ,rossz a telefonom. 23L

2017. máj. 20. 13:46
 1/8 anonim válasza:
Szerintem várj egy valamennyi időt, és ha átod rajta, hogy valahogy "tetszel" neki akkor kérdezd meg, hogy akkor lesz-e valami.
2017. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez függ attól mit és ki rontott el
2017. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez az érzés az évek múlásával tompulni fog, 20 év múlva már csak mosolyogni fogsz az egészen. Persze ezt most nyilván nem hiszed el, de tény, hogy idővel minden érzés feloldódik, mint tintacsepp a tengerben.
2017. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akar semmit, azt mondta. Az a baj, hogy nem igazán szeretnék 20 évig szenvedni miatta. Kutyaharapast szorevel nem működött. Mindenkiben őtkeresem, nagyon szeretem.
2017. máj. 20. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor azt akarod, hogy neki jó legyen.

Ha neki nélküled jó, akkor ezt elfogadod, hiszen szereted.

Vagy mégsem?

Nekem úgy tűnik, hogy ez a te szerelem-érzésed elsősorban egoizmusból táplálkozik, és nincs tekintettel arra, hogy neki mi a jobb. Persze ezt sosem fogod bevallani magadnak, amit valahol megértek.

De attól még a tény tény marad: a valódi szeretet nem kisajátítani akar, hanem hagyja a másikat úgy élni, ahogy neki jó.

Ezt a küzdelmet a saját egóddal kell megvívnod. De ehhez először fel kell ismerni az önhazugságot, ami abban áll, hogy te őt szereted és nem magadat.

2017. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Adtam neki egy évet. Amúgy beszélhetünk egoizmusról, ha épp most tiltottam le?
2017. máj. 20. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg a jelenben élni. Másrészt lesz majd más életed szerelme. Nekem is sok volt, azt mindig jött más. Kezdj új hobbiba, önismeretbe stb, hogy legközelebb ne kövesd el ugyanazokat a hibákat.


Amit erre rá fogod venni magad sokkal jobb lesz.

Ez már nem igazi szerelem csak ragaszkodás meg rögeszme. Semmi jóra nem vezet, ha nem teszed túl magad ezen.

Annyi csalódás fog még érni.

2017. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csinike:$
2017. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!