Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért lett igy, mert én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért lett igy, mert én elrontottam?

Figyelt kérdés
Pasim szakitott velem többször, utoljára azt csináltam, hogy többet semmit nem csináltam meg neki, nem vittem ebédet meg ilyenek.. csak az első 2-3 napban voltam mérges rá, akkor röviden is válaszolgattam neki ha irt. Aztán lenyugodtam, és nyitni kezdtem felé amit ő szerintem nem értett meg a jeleket. Csak azt akartam volna vele megbeszélni, hogy ha szeretné és komolyan gondolja hogy újra együtt legyünk akkor nem hülyéskedjen igy mert fáj.. Erre nem került sor mert alig beszéltünk, és most 2 hete sincs a szakitásnak és már másnak urvarol ha jól látom :(
2017. febr. 7. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Tullepett rajtad.

H miert talan...mert nem szeretett annyira v te voltal tul HP. Ezt mi mar nen tudnank megmondani. De ezek szerint ennyi volt...

2017. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogy vegyem komolyan, miután nem egyszer szakit velem, én visszaengedem nagy örömmel és megint nem sok idő múlva elkezd elzárkózni előlem? Én megszerettem, és ne tudtam mit csináljak, megint szó nélkül ugorjak csak a nyakába vagy mutassam meg, hogy nem lehet velem szórakozni, utóbbi nevetséges részemről, mivel egy önmagát megvédeni nem tudó, naiv lány vagyok :(
2017. febr. 7. 15:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő akart velem kommunikálni mindjárt szakitás után, de én ellöktem magamtól mert hülye voltam :(
2017. febr. 7. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizonyára megunta már ezt az egészet. Visszafogadod, majd nem beszélsz vele, nem írsz vissza, kerülöd? Simán kiábrándul belőlled...


Nem is tudom... Talán megpróbápná újra, de akkor meg kell mutatnod, hogy ,,megváltoztál''

2017. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!