Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megpróbáljak majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljak majd közeledni felé? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Most épp nyolcadikos vagyok és annak az iskolának a nyílt napján, ahová felvettek megláttam egy fiút. És úgy érzem érzek iránta valami kötődést. Nem helyes, sőt lehet egy kicsit átlag alatti, de nekem nagyon imponál. Látásból ismerem, hisz egy városban lakunk, de még sosem beszéltünk. Mégis érzek benne valamit, amit még senkinél nem éreztem (csak egy lánynál). Szerintetek jövőre érdemes lenne vele összebarátkozni és megtudni, hogy van-e nála esélyem?

2017. máj. 21. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Persze, de sok mindent meg kell tudnod.

Én nem vagyok meleg, de az én középiskolámban elítélték a melegeket.

Volt egy övön aluli húzása is 2 srácnak, megtudták, hogy egy másik meleg, és elég csúnyán lelki sérültté tették.

Szóval...vigyázz, mert nem mindenhol veszik szívesen. De sok sikert! :)

2017. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
osztom az előttem szóló véleményét. mindenképp próbáld meg, de először ne feltűnően, csak ha tudod, hogy ne zavarná a sok homofob segget 😊 mert akkor sajnos te jársz rosszabbul 😥 16l
2017. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem te 14-15 évesen ne döntsd el, hogy kik felé vonzódj.

A leves a meleg, a homokos meg a sivatag.

2017. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ha kíváncsiak vagytok, hogy mi lesz a dolog vége, küldjetek privátot! ;)
2017. jún. 4. 17:00
 5/5 anonim válasza:

Ha jó suliba mész, nem lesz gondod abból, hogy meleg vagy.


Nálunk pl. van egy meleg pár, akiket egy srác csesztetett. A srácok szóltak az igazgató úrnak, ő meg vérengzést csinált.

Hangsúlyozom: soha senkinek nem kell eltűrnöd, hogy a szexuális orientációd miatt bármilyen hátrány érjen. Bűncselekmény, ami ellen jogod van fellépni.

Nálunk legalábbis ez a rendszer: nem számít, hogy valaki sváb, zsidó, cigány vagy épp meleg, addig, amíg az iskola követelményeit (ez egy erős gimi, a tanulmányi eredményre nagyon harapnak) betartja az illető, addig a tanárok és a vezetőség teljes mellszélességgel fellép az ilyen megnyilvánulások ellen.


Tehát... :)

Igen, közeledj csak bátran! Ha nemleges választ kapsz, akkor azt, ha igenlőt, akkor meg mindenki örül. :)

16/meleg

2017. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!