Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk. Erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha nektek tetszik egy lány és azt látjátok, hogy egésznap főleg fiu haverjai vannak, és mondjuk egy sukiba jártok és szünetekben azt látod, hogy egésznap egy fiuval van és jól elvannak és lehet ugynézki mintha járnának, de ez csak a látszat, egy ilyen lányról mit gondolnátok?

2017. máj. 22. 09:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*suliba
2017. máj. 22. 09:28
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Jár egy sráccal és kész. Innentől kezdve nem is foglalkoznék vele
2017. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De,ha csak látszatra nézki ugy mintha járnának,de valójában csak barátok.?
2017. máj. 22. 09:43
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Részemről nem érezném értékesnek magam egy lánynál, ha sok fiú barátja van és sok időt is tölt velük.
2017. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fura.

Azt nem lehet összekeverni, ha valaki a haverjaival elvan, vagy pedig ha jár egy fiúval.

Úgy néz ki, mintha járnának??? És mégsem járnak? Akkor számomra ez gáz viselkedés. Nem próbálkoznék nála. Azzal persze semmi baj, ha fiú haverjai vannak. De ne úgy viselkedjen velük, mint a párjával.

2017. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem ugy viselkedünk mint egy pár,de ha mondjuk valaki csak látsából ismer minket talán azt hinné,mert tényleg álandóan együtt lógunk,de ennyi.
2017. máj. 22. 10:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy jár azzal a sráccal. Kulturált viselkedés tőlük, hogy ezt suliban nem egymást falva teszik.
2017. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha suliba fiúkkal lóg, és nem egy fiúval, akkor logikus (szerintem), hogy nincs egyszerre 5 barátja. (Most csak mondtam egy számot) Ha az egyikükkel kicsit bensőségesebben viselkedik, akkor viszont lehet, hogy azt gondolnám, hogy ő a barátja.

Viszont ha én azt látom, hogy úgy néz ki, mintha járnának, akkor én fogom hinni, hogy járnak, mert amúgy honnan tudnám, hogy az csak látszat? :D csak akkor kérdezném meg, (talán) hogy járnak-e, ha ismerem, de ha ismerem, akkor meg valszeg tudom, hogy nem járnak.

Remélem érti még valaki, hogy mit beszélek :'DD

2017. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha egész nap egy fiúval van,azt hinném,hogy ő a barátja vagy ismerkednek és nem sokára az lesz.

Ha több fiúval van,akkor azt hinném,hogy pasizgatós és le is tennék arról,hogy ismerkedjek vele.

Ebből a szempontból rossz az,amit csinálsz.

2017. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szűzk#-rva az ilyen
2017. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!