Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki a felettem lévő évfolyamba jár és mindig együtt megyünk haza busszal és egyszer odajött hozzám dumálni azóta mindenről beszélünk főleg a sulibeli hulyesegekrol. Egyszer reggel amikor meglátta h jövök megvárt. Máskor annyit -beszéltünk h késtem miatta óráról es azt mondta nyugodtan mondjam a tanárnak h miatta késtem. De a suliban nem szokott köszönni ha a haverjai előtt van. Múltkor a megállóban is alig. Egyszer volt h nem várt meg mert akkor elég rossz hangulatban volt és azóta nemigazán mertem hozza odamenni a buszmegállóba. De ma odajött hozzám a buszon es újra dumáltunk. 16/L

2017. máj. 23. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát eztbígy nehéz megmondani.Meg szokott e gyakran érinteni?
2017. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem 😂
2017. máj. 23. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Na és bókolni,dicsérni szokott e?Esetleg piszkálni?
2017. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ha a barátai előtt nem mer neked köszönni akkor valószínűleg cikinek tart téged
2017. máj. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!