Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez hogyan működik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez hogyan működik?

Figyelt kérdés

Szóval sokszor olvastam itt GyK-n olyan kérdéseket, hogy: "az egyik haverommal sokat beszélgetek és néha megfogdos, tetszhetek neki?". És engem az érdekelne, hogy ez a fogdosozós része, hogyan megy. Hátulról át ölell majd felkúszik a keze a mellekig vagy mi? Hála istennek én olyan iskolába járok ahol ilyen még nem történt, de érdekel, hogy ez hogyan müködik. Valaki leírná, hogy mégis hogyan történik ez meg?

(Nem azért kérdezem mert én is ezt szeretném tenni egy lánnyal) (direkt tinik válaszait várom)

17/F



2017. máj. 23. 21:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
33%

valami nagyon katólikus iskolába járhatsz... :D

tiszta vicc ez az egész kérdés hogy valakinek tényleg ennyire ne legyen halvány fingja se a világról :O

2017. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Láttam már olyat hogy a mellét megfogja,hátulról átfogja de legtöbbször azt látom hogy a fenekét ütögetik a lányoknak.

16/L

2017. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Ömm...nem járok egyházi suliba, de ez nekem is újdonság.

Amúgy sokszor a vallásos sulikba járnak az igazán "érdekes" emberek.

Mindenesetre Kérdező, szerintem ez a normális, mint a mi környezetünk:)

2017. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Az is egy olyan lány aki ezt engedi...utána meg kapcsolatot is szeretne belőle.
2017. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
17%

egyébként az első vagyok és lány 16 éves nemtom nálunk sokott ilyen lenni csak beszélgetnek a srácok velünk aztán letapiznak vagy megcsikolnak és köben fogdosnak

am nekem a suliba volt még anno amikor idekerültem hogy egy srác másik osztálból a nagyszünetben a wc-ben megújjazott de csak ennyi történt max a suliba


Mondjuk a mi sulink nem olyan "előkelő"

2017. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Inkabb ez mint a masik veglet.... Az olyanra mint az otos nem tudnek lanykent/ nokent tekinteni ha megtudnam ezt... A szex jo meg minden nem vagyok prud de azert ez szerintem kisse ku*vas, amit csinaltal.. Az meg a masik hogy minek hagyjak?? Ha pasija lesz akkor meg majd mennek emiatt a vitak.

Elcsepelt egy generacio de szerencsere vannak meg normalis emberek akiket nem a kozeguk iranyit hanem szabadon dontenek.

2017. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Tuti nem vagy 17, szerintem ez nagyon gáz...

Olyan vagy, mint egy ovis.

2017. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nem "előkelő" iskola kérdése, hanem alapvető dolog. Pl.: hogy nem ujjaznak meg szünetben, nem tapiznak, fogdosnak. Kb. a fiúk szemében így a lányok, meg a nők csak értéktelen tárgyakká válnak. Aki meg ezt engedi az nem tiszteli saját magát sem. (de nem tiszteletreméltó)
2017. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Hol a méltóság a mai világban, hol?
2017. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A fenékre rá csapás nálunk is megy de ennyi.....
2017. máj. 24. 06:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!