Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti is vonzónak találjá...

Lányok, ti is vonzónak találjátok ha egy férfinak hosszúak a lábai vagy ez csak fordítva működik?

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 13:29
 1/6 anonim válasza:
Izmos legyen.
2017. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell,hogy izmos legyen...
2017. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha szép hosszú a lába, pl ezért szeretem az öltönynadrágokat.
2017. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván. A rövid töpszli lábakat pedig nem tartjuk vonzónak. Szerintem ez logikus.
2017. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire hosszú. Mert nekem nő létemre nagyon hosszú lábaim vannak, így nem szeretem ha hozzám hasonlóan a választott hímem is inkább egy gazellával mutat rokonságot, mintsem az emberi fajjal.


Lehet hosszabb láb, de akkor az egészségesen legyen izmos. Itt most nem a görög félisten lábakra gondolok, de ha nekem is látszik a combomon az izomvonal, akkor a pasinak is legyen már minimum ennyi, fogásra. Látni úgyse látom a szőrtől annyira mivel férfiról beszélünk.


Ja és a hosszú láb nem jogosítja fel a férfiakat a superskinny jeans és cicanaci hordásra. Szóval nem bizserget meg egy szép hosszú lábszárú díszb*zi. Viszont felkelti az érdeklődésemet olyan szinten, hogy hol vehette a nadrágját mert én is hordanám.


23/n

2017. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, és ne legyen kövér.
2017. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!