Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heybro kérdése:

Van egy lány az osztályban aki egy ideje másként kezdett viselkedni velem szemben, szerelmes lehet belém?

Figyelt kérdés
Szóval, nevetni szokott minden viccemen (akkor is ha rosszak), órán néha észreveszem, hogy a engem néz és mosolyog, de mikor észreveszem elfordul. Eléggé jófej velem szemben, kedvesebb mint a többi fiúval. Szerintetek szerelmes/bejövök neki, vagy miért csinálja ezt?

2017. máj. 25. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy retardált és azért nevet a szar vicceiden is
2017. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy veled a kedvesebb--NA INNEN TUDTAM, HOGY CSAPDA


Nagyon vigyázz, velem pont ugyanez történt nemrég, egy lány rútul járt el velem és máshol ment végül férjül.

A lány idősebb 3 évvel, ennyi.


Nekem azt mondta tökéletes vagyok, hogy a szíve minden percben értem dobban tovább, közben állítólag egy buliban megcsókolt egy tök csúnya srácot, és mutattak nekem felvételeket is!!


Láttam amit láttam, az ilyen lány azért neved a vicceiden, mert úgy gondolja ha már más csaj nincs, ő megszívat.


Azért fordul el, mert addig már nem akar elmenni, hogy esetleg odamenj és összedumáljatok egy hotcoffe-t de lehet rosszul írom, megbuktam annó matekból.

Najó egyszer tesiből is, mert whiskey-t kortyoltam a szertárban az izzadás helyett, de én falusi legény vagyok.


Nem szerelmes, csak azt akarja, hogy az legyél, ettől függetlenül bármi lehet de mondok még utoljára valamit:

-játssz vele inkább te, a nőket nem szabad komolyan, mind perverzek.

2017. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg tetszenek neki a vicceid, és ezért nevet?

Ha valaki észreveszi hogy nézem, rámosolygok. Miért nézem órán? Mert unatkozok. Ha elbambulok valakin, elfordulok mert akkor valószínűleg már egy ideje őt néztem, és kínos. Kedvesebb veled? Talán mert veled van legjobban jóban a fiúk közül?

Ezekből mi nem fogjuk tudni, mivel nem ismerünk se téged, se a lányt. Minden ember más, máshogy reagál, máshogy jelez. Szóval ebbe bele lehet magyarázni azt, hogy szerelmes beléd, de mint ahogy én tettem fentebb, azt is, hogy nem az.

2017. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!