Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy lány és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány és fülig szerelmes vok belé. Többi lent?

Figyelt kérdés

Az osztályunkban van egy lány aki már több mint egy éve tetszik.

Ezt ő is tudja egy fél éve. Valentin napkor vittem neki raffaellot és kb. egy hónapja megkérdeztem,hogy szeret-e? Azt mondta,hogy nem, de... Szeritetek van esélyem? A lány nem ez a tinip**a, okos jól néz ki. Nyáron írtam neki verset és azt mondta, hogy jól sikerült. Lehet még esélyem? 13/fiú



2017. ápr. 30. 23:52
 1/10 anonim válasza:
80%
Édesem , amígy a 'vagyok'-ot nem vagy képes normálisan leírni addig játszál csak még a kis szobádban , ott a tojáshéj még a kis seggeden . :)
2017. máj. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Biztosan tudom a választ "Többi lent?" igen igen a többit leírtad lent xD. De szerintem simán van esélyed bár ez a verses dolog szerintem fura és kersztbe tehetett a dologban vagyis hogy a csaj majd ne tegye neked terpeszbe. Mind1 ne nyomulj barátkozzz vele. Nekem eszembe nem jutott volna meg kérdezni hogy szerete de ez bátor tett volt nincs mitől félned.
2017. máj. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es köszi.

1-es ha még rövidíteni se tudsz és nem ismered a szlenget akkor tui nincs sok gógyid ahhoz hogy felfogd ezeked. Ja és a kijelentésedben magadra ismertél.

2017. máj. 1. 01:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem...


Ha Valentinkor nem volt reakció és folytatása a dolognak, csak egy köszönöm a desszertre, akkor nem. A köszönöm természetes, ha elmaradt a folytatás, akkor így jártál.


Bár az is igaz, hogy ennyi nem elég, hogy adsz valakinek desszertet, ez csak egy figyelemfelhívás, onnantól kezdve kellett volna beszélgetni a lányzóval. Megtetted? Nem? Mi volt?


Mert az, hogy megkérdezted tőle azt, hogy szeret-e téged, abból még nem derült az ki, hogy a desszert, tehát Valentin, és a kérdés között volt-e kontakt, beszélgetés, együtt vagytok-e, bármi?


Ha pedig Valentin óta nem volt semmi, és te megkérdezted, hogy szeret-e, az nagy butaság volt. Miért szeretne már téged, amikor nem is ismeritek egymást?


Hogy a versre azt mondta jól sikerült, nem jelent semmit. Csak azt, hogy a vers jól sikerült.


Azt pedig el kellene fogadni, hogy azt mondta: nem.

Kérdésedre, mely szerint szeret-e?


De mondom: csak úgy a semmiből megkérdezni ez hülyeség, mivel nem is történt semmi sem közöttetek.

2017. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 éve egy osztályba járunk és valentinkor csak a táskájára tettem mert mindig csapatostul megy mindenhova. Kivétel a kérdés alkalom.
2017. máj. 1. 01:54
 6/10 anonim ***** válasza:

És meg sem kérdezte, hogy honnan van?

EGyáltalán tudja, hogy te adtad??


És nem válaszoltál a többire.

2017. máj. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vikantyu válasza:
Persze hogy van esélyed. Amit egyszer megálmodsz azt meg is tudod csinálni.. Szerintem ha nagyon beakarsz neki jönni akkor esetleg kérdezd meg hogy nincs-e kedve valamikor elmenni veled fagyizni vagy bárhová... Szeretik a lányok ha gondoskodnak róluk. Csak legyél magabiztos :)
2017. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nagyon gyerek vagy még :DD
2017. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

még mindig várom a válaszokat.

minden mértékben jöhet az info

2017. máj. 15. 00:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyire vagytok közel? Attól, hogy egy osztályban vagytok, nem jelenti, hogy tudtok is sokat egymásról. Esteleg ezt a részét jobban kifejtenéd? :D Nyilván nem ok nélkül szerettél bele ennyire, és nem is egy tinip*csa, tehát könnyen el lehet érni a szívét, viszont hosszadalmas megszerezni.. Ha sokat kedveskedsz, érzékelteted vele, hogy "nőként" tekintesz rá, meg fogja hozni a gyümölcsét, de nem fog két nap után az öledbe hullani. Egy értelmes lány nem csinál olyat. Bánj úgy vele, mint egy kinccsel, nevettesd meg, gondoskodj a boldogságáról, legyél vele rendes. Ennyit kell tenned. Ehhez persze előtte közelebb kell kerülnöd hozzá.
2017. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!