Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen még nem csókolóztam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen még nem csókolóztam. Szerencsétlennek érzem magam a fiuk terén. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátom, de a fiukkal mint haverokkal sem tudok bánni. Nem tudom mi lehet velem, állandóan az jar a fejembe, hogy uristen mit gondolhatnak rolam. Pedig 2evvel ezelőtt nagyon sok haverom volt, de azóta valahogy nem megy a dolog. Nemigazán a "pasi" dolog izgat, hanem csak barátokat szeretnék. :( tippek? (NEM KÉREK ISMERKEDŐS PRIVÁTOT)

2017. máj. 26. 17:26
1 2
 11/11 Bujababa válasza:

Én a barátnőmmel kezdtem el a csókolózást.

Ha a szexről beszélgetünk, mindig a kettőnk közötti vágy a végpont.

És a szenvedés, hogy átázott bugyival ülünk egymás mellett- és nem tudjuk, hogyan tovább.

Hogy megváltoznánk-e utána, hogy a barátságunk mennyire erős.

2020. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!