Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha csókolóztam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csókolóztam az exemmel, de mást szeretek?

Figyelt kérdés

A sztori lényege, hogy még karácsony előtt elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, akit nagyon megszerettem, találkozgattunk, aztán csók is elcsattant köztünk, kb minden alkalommal amikor találkoztunk. Nem kérdeztem még meg, hogy szeretne -e együtt lenni velem, nem voltam még biztos a dologban, de utóbb volt egy nagy veszekedésünk ami után úgy tűnt nem is fogunk többet beszélni, de aztán kicsit erősebben jöttünk ki a dologból, de így kevésbé voltam biztos abban, hogy szeretnék vele párkapcsolatot, viszont megbeszéltük, hogy nem kavar egyikünk se akkor 20 30 emberrel közbe, hanem tényleg egymással foglalkozunk, de szabad ismerkedni mellette.

Egyik beszélgetésünk során jött szóba az, hogy ő fél, mert mivan ha valamelyik buliban én összejövök valakivel stb. de én megígértem neki, hogy szó sem lehet ilyenről (hisz nekem tényleg ő kell)

Tegnapi buli viszont elég jól sikerült, és ittam is rendesen, hazafele az exemmel jöttem, mert közel lakunk egymáshoz, és csókolóztunk. Nagyon megijedtem nem akartam ezt, nem értettem miért csináltam.

Másnap elmeséltem a lánynak mi történt este, hisz nem bírtam volna hazudni neki, vállaltam amit tettem és a következményeket is, elmondtam mennyire félek, hogy elveszítem a hülyeségem miatt.

Jelenleg nagyon ideges vagyok, tudnátok mondani lehetőségeket, amivel rendbe hozhatnám a dolgokat?

Arcbookon valószínűleg én lennék az, aki a kapcsolatát bonyolultra állítaná.



2017. ápr. 13. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahh te hat ökör, ha fél hogy elveszít,mit vársz még ?

Nem. Ezt a kapcsolatot most felejtsd el h szabad ismerkedni...

Állj elé, mond el mi a szitu , mond hogy tanultál ebből mégpedig azt, hogy nem akarod őt elveszíteni, és mond hogy szeretnéd erősebbé tenni azt ami köztetek van . Hogy tényleg csak ti ketten legyetek senki más, pont.

A Facebook ot meg. Felejtsd el !

2017. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a szabad ismerkedni dologgal csak egymas idegrendszeret nyirjatok, semmi masra nem jo. Most akkor vagy alljatok bele egy kapcsolatba, vagy ne.
2017. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már bocs, de hülye vagy. Mi az h szabad ismerkedni... látott mi lett belőle??!!! Az nem kapcsolat! Szereted te ezt a lanyt?! Nem. Mert akkor nem mondanad azt h lehet ismerkedni. Inkabb szakits vele... v akkor tenyleg hatarozd el h vele jarsz es kesz... nem talalkozgatsz exekkel abbol nem sul ki soha semmi jo!
2017. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!