Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek igaz hidjek neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek igaz hidjek neki? Hogyan reagáljam le hogy ne roncsam el? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel elkeztem ismerkedni az interneten nagyon szimpatikus már találkozót is meg beszéltünk .Azonban hirtelen benyögte hogy az anyukája ismerőse intézett munkát az anyukájának Amerikába és költöznek hamarossan.Nem tudom hogy hidjek-e neki mivel az amerikai munka az nem úgy működik hogy csak fogom magam és elindulok.Iletve edig nem beszélt eről.

2017. máj. 27. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha van kint valaki aki elintézze , így működik,

Én Angliába mehetnèk , ismerősöm mindent intézne, egyedül a szállást kellene megoldanom :)

2017. máj. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy kamu a lány. Jó hogy erre rájöttél, én vissza sem írnák már neki.
2017. máj. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amerika nem európa az nem úgy működik oda munka válalási engedély kell meg egy csómó dolog.
2017. máj. 27. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:
#4: Vízum sem két perc alatt van meg, mondom kamu a lány. Szerintem mond el neki hogy érzel, nem veszítesz semmit.
2017. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
A hidjek helyesen higgyek, a roncsam helyesen rontsam, a meg beszéltünk helyesen megbeszéltünk, a hamarossan helyesen hamarosan, az iletve helyesen illetve, az edig helyesen eddig, az eről helyesen erről. Hét helyen nem tettél vesszőt. Ennyi a hozzáfűznivalóm.
2017. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4 igazad van
2017. máj. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!