Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti mit szólnátok? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti mit szólnátok? Ez mennyire venné ki furán magát?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult dolog, mert nem voltunk különösebb kapcsolatban a sráccal ált.iskolában, inkább plátóian szerettem. Néha beszéltünk, és tudott miből következtetni, hogy mit is érzek iránta.

Elvileg ő sem volt közömbös irántam, adtunk néhány jelet a másiknak, rengetegszer szemeztünk, meg egyszer rajtakaptam, hogy a haverjai velem "piszkálják". Mikor megláttak nagy csönd lett, és megkérdezték mennyit hallottam.

Na de..

Már két éve ballagtunk, és azóta nem is láttam. 15 km-re lakunk egymástól, és akárhova mentem a környékükön, mindenhol őt kerestem, hogy beszélhessek vele. Mivel ez a terv füstbe ment, és tudom a konkrét címüket, arra gondoltam, írok hozzá egy szerelmes levelet. nem szeretném túl nyálasra, de azért viszek bele egy kis romantikát. Nem jönne ki hülyén ez? Azt sem tudom van-e barátnője vagy szerelme. Fiúk ti mit szólnátok, ha egy általános iskolai osztálytársatoktól egy ilyen érkezne?



2017. máj. 27. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, mert tudom hogy gondol rám és fontos is vagyok neki. Az a 15km meg igazán semmi. Írd meg neki aztán várd hogy mit küld vissza. Vagy lehet rád ír facen, ha megkapta. Ha meg van barátnője akkor nem ír vissza vagy visszaír de semmi komolyat nem fog, max azt hogy mi van vele, vagy mittudoménmit. Hajrá!
2017. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nagyon is örülnék egy ilyennek.


Sőt szerintem még aranyos is.


Sokkal több pedig nem jut most eszembe annál amit #1 már leírt.

2017. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, csak egy régi tapasztalatom írnám le, nem ijesztésképp. Én is írtam szerelmes levelet egy tőlem kb olyan messze lakó fiúnak, viszont nagyon besültem, mert a jeleket csak én képzeltem bele a dologba és egyébként köztünk sem volt semmi. Viszont nem mondom, hogy nem tenném meg újra :)
2017. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!