Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos. Miért csinálja ezt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos. Miért csinálja ezt? Összezavar. Valaki adjon valami tanácsot, mégis mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam. Régebben odavolt értem, ennek hangot is adott, de úgyvoltam vele, osztálytárs nálam kizárva. Most lett egy barátnője. Viszont sokszor mondja nekem, hogy szerelmem meg életem meg próbál hozzámérni..de nemigazán mer..régebben sem.

Most jött össze a lánnyal. De akkor miért csinálja ezt?

Néha bunkó, néha észre sem vesz, néha pedig simogatni próbál. Nem értem az egész szitut. Valaki adna valami tanácsot?

18/lány

17/fiú



2017. máj. 31. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Éretlen és nem becsüli meg a barátnőjét. Ennél kevés alkalmatlanabb ember van kapcsolatra.
2017. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még reménykedik benne hátha össze jön veled a dolog. Nincs tekintettel a barátnőjére.
2017. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy semmibe veszi a barátnőjét, bármit is akarna tőled hagyd, mert éretlen és komolytalan.
2017. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos nem engedném meg, hogy simogasson. Ez gáz :/ Örülj, hogy nem te vagy a barátnője :D
2017. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sufferion ***** válasza:
Féltékennyé próbál tenni, az új barátnője nincs olyan jó mint te. Nem ismerlek titeket de úgy érzem a fiú néha azért bunkó mert valami gondja van, rossz hangulat, szerintem kell neki valaki hogy enyhítse gondjait azért akar barátnőt
2018. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!