Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1. Mégis hogy lehetek ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Mégis hogy lehetek ennyire balszerencsés? 2. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

14/L

Kedves,nyugodt természetű lány vagyok.Ellenben nem kedvelem a nyugodtabb természetű fiúkat.

Na most amekkora szerencsém van,elkezdett két fiú nyomulni.Az egyik kevésbé,a másik viszont nagyon.Pont ők ketten akik az osztály úgymond lúzerkéi,akik olyan természetűek amik nálam nem nagyon befutók.

Mit csináljak?

Nincs szívem azt mondani;hogy szakadj le ròram!



2017. ápr. 20. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
dikk a kis luzerek hogy nyomulnak
2017. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert én pont,hogy a menőbb fiúkat kedvelem.

Ők viszont éretlenek és csak a telefon világában és a nenő fiú társaságban élnek

2017. ápr. 20. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Most milyen választ vársz?

Hogy hú de sajnállak, koptasd le őket bátran?? Ha kell kiírom, csak mondd!

Szánalmas....

Én még neked kell menő fiú! Pfff :D

2017. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pfff.. milyen menőbb fiuk ha nincs szíved lekoptatni őket akkor a menőbb fikurol ne is álmodj 😒
2017. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem balszerencse.. Buta tyúk vagy.
2017. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
A menőbb fiúk tetszenek...nincs több kérdésem.
2017. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
-_- 14/L
2017. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Hagyjátok már békén.. ez a lány ki irt egy kérdést és valami értelmes választ vár.. nem azthogy oltogassátok.. ha csak ezt tudjátok leirni inkább maradjatok csöndben.


Szerintem próbáld valahogy gyengéden figyelmeztetni őket, hogy neked nem jönnek be. És ha valamelyik menő fiú tetszik akkor probálj minél többet a közelében lenni, beszélgetni vele. Egyébként nem csak a menő fiuk helyesek;)

2017. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!