Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy lehet barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy lehet barátnőt szerezni ha már egyszer mindenkinek van kiszemeltje?

Figyelt kérdés

Erről beszélgettem egy pár lány haverommal, hogy mennyire tetszett nekem egy csaj akit mindig láttam és le akartam szólítani. Aztán eleinte flörtölgettünk meg ilyesmi és láttam, hogy megnéz meg ilyesmi. De semmi komoly, nem adott olyan jeleket amilyet vártam volna. Aztán most meg látom, hogy barátja van... Nagyon elszomorodtam és el is meséltem a dolgot aztán mondták hogy jaj nem a te hibád nyugi úgysem jött volna össze (ettől tényleg azt várták hogy majd megnyugszom) hiszen az a csávó jött be neki , jaja ő volt a kiszemeltje hát mindegy ilyenkor ám, hogy milyen jól nézel ki akkor is csak ő tetszik, és akkor vidáman mesélték hogy ők milyen gáz csávókba zúgtak bele meg tök rondák voltak de mégis blablabla, ez már lényegtelen.

Az a lényeg, hogy mégis hogy ismerkedjen az ember új emberekkel ha egyszer majdnem minden csajnak van már kiszemeltje vagy valami kis ügye. Így mégis hogy lehet?


2017. máj. 6. 18:29
 1/3 anonim válasza:

Hàt ha tetszik valaki csapj le mint a sas:D

Mert a csinosabb lànyokat legalàbb 3-4-5 fiú kerülgeti..Ők vàlogathatnak is és ebből következik hogy ha nem sietsz akkor lőtek az egésznek..

2017. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nincs mindenkinek, pékdául nekem sincs. Az meg hogy kiszemelt az nem egy elkönyvelt lánykérés vagy hasonló. Attól hogy valakinek kiszemeltje van azt még meg tudod változtatni ha akrod.
2017. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is, a lány haverjaid csak hátráltatnak a munkádban.

Nem kell velük megbeszélni mindent, előbb-utóbb szivatni fognak csak.

Másik. Ne görcsölj rá. Tulajdonképpen ne foglalkozz ezzel, ne szentelj erre a párkeresés témára nagyobb figyelmet, mint amennyit megérdemel!

Mondok egy példát: néha eltűnnek az ember tárgyai.

Pl. egy öreg töltő.

Nálam aranyszabály, hogyha nem nagyon fontos az a tárgy (pl nem egy kocsikulcs, hanem pl. valami régi cucc, vagy egy szemüveg, ami nélkül kibírom ha nagyon nincs meg, akkor ne keresd őket!

Ha elkezded görcsösen keresni, ész nélkül, akkor az egész lakást feltúrod, káosz lesz, a keresett dolog sem lesz meg, és akár még több dolog eltűnhet a kupiban!

Remélem érted, hogy mire gondolok.

17F

2017. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!