Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen személyiségű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apple4021 kérdése:

Kinek milyen személyiségű lányok jönnek be? (Ebbe több kategoria is beletartozik)

Figyelt kérdés
Nemet és kort is irjatok légyszi ;)

2017. jún. 5. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a visszahúzódó lányokat jobban kesvelem, sokan intelligensebbek a többségnél, és emiatt viselkednek így(de vannak azért azok is akik azért visszahúzódóak mert nem tetszenek sok embernek, és így lázadnak ahelyett, hogy változtatnának, ha az adott helyzet nem tetszik nekik). Szintén kedvelem egy lányban az empátiát. Talán az egyik legjobb emberi tulajdonság, mégis sokakból hiányzik. Ami még nekem bejön az ha nem sértődéken, elviseli a kritikát, érti a poénokat, és ha nem tetszik neki valami akkor ő is merje kimondani, fogja fel, hogy én sem sértődök be. És még egy apróság, szeresse hogy szeretve van. (21F)
2017. jún. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csendes,nyugodt,inteligens,komoly, de legyen azét humora is.Olyanok akik tudják már hogy mit akarnak az élettől. Ne legyen mindenre finnyás. És legyen kedves :)19f
2017. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem az az elsődleges, hogy legyen véleménye, és azt el is tudja mondani. Intelligens, közvetlen és őszinte. 18/F
2017. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!