Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Súlyos betegséget diagnosztizá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos betegséget diagnosztizáltak nálam, hogyan mondjam el a barátomnak? 17/L

Figyelt kérdés
Súlyos betegséggel diagnosztizáltak, és eléggé nagy esély van arra, hogy meghalok. Hogyan mondjam el mindezt a barátomnak? Nem akarnám összetörni, viszont úgy érzem, tudnia kell erről.

2017. jún. 5. 06:59
1 2
 1/13 szenes43 válasza:
100%

Esélye mindenkinek van arra hogy meghal. Amennyiben úgy van ahogyan írtad akkor valahogyan finoman tudasd a barátoddal hogy hányadán állsz,mert egy váratlan történés veled és összeomlik.

Kíváncsi vagyok a diagnózisodra....

2017. jún. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Túl sok volt a romantikus filmdráma :)
2017. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy milyen betegségről van szó?

(Akár privátban is leírhatod)

2017. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen betegség?
2017. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Privátot küldtem.
2017. jún. 5. 09:51
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Ne haragudj, de azért ahhoz is kell egyfajta erkölcsi ficam, hogy ezt kiírd a netre. :D Tényleg itt kérsz tanácsot? Én többre becsülném magamat a helyedben.
2017. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Mért lenne erkölcsi ficam , ha ide tesz ki egy kérdést ? ....

Hát nézd , teheted azt hogy mindenkit elüldözöl magad mellől akit szeretsz , így nem fáj majd nekik úgy, a barátodnak sem,.

Vagy lehetsz vele több időt ,ne mond el neki , csak legyetek együtt amennyit csak tudtok , ha szeret téged akkor szívesen lesz veled többet :)

Aztán ha úgy érzed elmondhatod neki , vagy nem , ezt te döntöd el .

És milyen betegség ha nem vagyok indiszkrèt. :/

2017. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi az esélye, hogy 10-20 halálosbeteg feltegyen ide egy kérdést, mivel ez folyton visszatérő kérdés... Nem egyszer láttam már :D Sőt olyannal is beszéltem itt, aki azt hazudta, hogy haldoklik csak hogy sajnálatot ébresszen másokban, szóval simán lehet hogy te is csak a beteges hajlamaidat elégíted ki, normális ember ilyenkor nem a neten keresi a megoldást, hanem az élőkkel beszél, hiszen már sok ideje nincs hátra (ahogy állítod), csak hát ugye ez nem igaz és jó magad is csak sajnálat ébresztésre jöttél ide fel, hogy megkapd azt a figyelmet, amire olyannyira vágysz.

Részemről én leszarom, egészségedre, de azért halálstory nélkül is tudnál figyelmet szerezni.

2017. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én (ha lány lennék) akkor úgy csinálnám, hogy megvárom míg haza ér, vagy valami ismerős és biztonságos környezetbe viszem. Megkérem, hogy üljön le és elmondanám, hogy ekkor és ekkor orvosnál voltam ezért és ezért és akkor kiderült EZ. egyébként engem is érdekelne, hogy a betegséged.
2017. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én a legjobbakat kívánom neked!Remélem meggyógyulsz! : )
2017. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!