Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 éves lányok nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok nektek tetszik ha egy fiúnak van szakálla?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és szeretnék szakállat növeszteni. Szerencsére szőr terén jól állok, tehát teljes szakállra gondoltam. Hogy tetszik ez nektek lányok?

2017. jún. 5. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lesz olyan kinek nem fog tetszeni,s lesz kinek igen...csináld ahogy jól érzed magad benne. Ha valaki szeret,szakállal is fog (főleg ha szépen nő és ápolod).
2017. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem néz ki rosszul, ha valakinek jól áll. De egy 15 éves fiúnak biztos, hogy nem állna jól. 15/L
2017. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15 éves gyerekként teljesen röhejesen állna rajtad, ebben biztos lehetsz. Pláne, hogy ennyi idősen mindenki azt hiszi, hogy aztán neki elég dús az arcszőre hozzá, aztán valójában olyan mint a pinaszőr...
2017. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg sűrű a szakállam, és ezt nem csak én találtam ki.
2017. jún. 5. 10:27
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Lassan odafajul a világ, hogy a 6-7 évesek már kész férfiak és nők lesznek, akik házasodni akarnak és gyerekeket csinálni :D Majd lesz szakállad 30-40-50 évesen, addig meg minek erőlteted...
2017. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Én gyűlölöm ha egy fiatal srácnak szakálla van! Hogy néz az ki 15 éves?! Az a 20-tól felfele lévő pasikon van.....


15/L

2017. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem undorító
2017. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nekem tényleg sűrű a szakállam, és ezt nem csak én találtam ki."


Tudom, tudom, te egy kész férfi vagy, mindenki ezt érzi 15 éves kis tacskóként, de hidd el, baromi idiótán néznél ki a kis baba fejeddel, meg a foltokban növő babaszőröddel az arcodon.

2017. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy vagyok vele, hogy akinek jól áll az leggyen szakállas akinek nem ne. De ezt úgy sem más dönti el hanem te. Ha neked tetszik akkor legyen.:)
2017. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!